منوی دسته بندی

آیا می توانید لیوان سرامیکی را به روش سابلیمیشن چاپ کنید؟

چاپ ماگ

چاپ لیوان سابلیمیشن

با چاپ سابلیمیشن می توانید لیوان های سرامیکی را چاپ کرده و لیوان های شگفت انگیز و با کیفیت بالا ایجاد کنید که یک عمر طول می کشد!

علاوه بر این، آیا می توانید لیوان های معمولی فروشگاهی را چاپ کنید؟

نه، این محصول فقط روی لیوان های با پوشش خاص کار می کند. اگر لیوان قهوه از نوع سرامیک لعابدار است، شما باید قادر به چاپ سابلیمیشن و بدون هیچ گونه پوششی باشید. پرس سابلیمیشن شما باید راهنمای زمان و دما داشته باشد.

علاوه بر این، چه مدت زمان برای چاپ عکس روی لیوان زمان نیاز دارید؟ برای چاپ روی لیوان دمای اولیه دستگاه باید 320 درجه فارنهایت و دمای ثانویه 350 درجه باشد و مدت زمانی که لیوان داخل دستگاه می باشد حدود 75 ثانیه می باشد.

مردم همچنین می پرسند، آیا می توانید لیوان سیاه را چاپ کنید؟

شما می توانید یک ماده تیره یا حتی سیاه را سابلیمیشن کنید، اما مشکل این است که شما قادر به دیدن تصویر نیستید. همانطور که گفته شد، لیوان های سیاه با یک باند سفید در خارج وجود دارد. اگر تمام این باند را با یک تصویر پر کنید، تصور می کنید که یک لیوان سیاه سابلیمیشن می کنید.

چگونه می توان لیوان های سرامیکی را در خانه چاپ کرد؟

برای چاپ عکس روی لیوان، ابتدا عکس خود را روی کاغذ انتقال چاپ کنید، که به لیوان شما می چسبد. بعد، تصویر خود را به اندازه و شکلی که می خواهید برش دهید و آن را به مدت 1 دقیقه در آب خیس کنید. سپس، عکس خود را از آب بیرون بیاورید، هر گونه پشتوانه را از کاغذ انتقال بردارید، و عکس خود را بر روی لیوان بچسبانید.

هزینه چاپگر سابلیمیشن چقدر است؟

بسته به حداکثر اندازه تصویر مورد نظر خود، یک چاپگر جوهر افشان رومیزی و جوهر سابلیمیشن سازگار از حدود 600 دلار تا حدود 1600 دلار کار می کنند. پرس حرارتی با کیفیت بالا معمولاً از 1000 تا 1500 دلار است. هزینه های تصویربرداری بسیار کم است و زیر 0.01 دلار در هر اینچ مربع از پوشش است.

 آیا لیوان های سابلیمیشن می توانند در ماشین ظرفشویی بروند؟

ما لیوان های سابلیمیشن روکش دار RN داریم که کاملاً در ماشین ظرفشویی ایمن هستند. این ماگ ها در مورد لیوان های معروف اروپایی و همچنین لیوان های 11oz و همچنین چندین لیوان دیگر اعمال می شوند.

لیوان حرارتی

آیا می توانم با میکروفیبر چاپ سابلیمیشن کنم؟

به جای کرایه معمول کیسه سوگ که دور ریخته می شود، به آنها یک پارچه میکروفیبر با آرم و اطلاعات تماس خود بدهید که بارها و بارها استفاده خواهد شد. ما از فرایندی به نام سابلیمیشن رنگ استفاده می کنیم. روی میکروفیبر عالی است و به هیچ وجه تاثیری در عملکرد ندارد.

آیا می توانم روی هر لیوان سابلیمیشن کنم؟

شیشه عادی را می توان سابلیمیشن کرد اما ابتدا باید با یک پوشش زیر پاشیده شود. اگر درست به خاطر بیاورم، چاپگرها سفید چاپ نمی کنند. (از این رو اکثر لایه ها پس زمینه سفید دارند) بنابراین هر گرافیکی که رنگ سفید در آن باشد، رنگ سفید روی شیشه را نشان نمی دهد.

چه موادی را می توان سابلیمیشن کرد؟

تنها پارچه مناسب برای سابلیمیشن رنگ 100٪ پلی استر، نایلون، لیکرا است. اسپندکس (الاستان) قانون کلی، مواد ساخته شده توسط بشر است. این ماده از طریق فرایند انتقال گاز تحت فشار و گرما جوهر را جذب می کند.

آیا برای سابلیمیشن به لیوان مخصوص نیاز دارید؟

هنگام انتخاب اندازه گرافیک سابلیمیشن، به خاطر داشته باشید که لیوان معمولی 10 یا 11 اونس 3 × 9 اینچ (3 اینچ ارتفاع ، 9 عرض) است. بخاطر داشته باشید که باید از لیوانهایی استفاده کنید که دارای روکش خاصی برای چاپ سابلیمیشن هستند. این لیوان ها به طور خاص در یک کارخانه پوشانده می شوند. خودتان نمی توانید آنها را بپوشانید.

 چه مدت لیوان را پرس می کنید؟

دمای فشار حرارتی خود را در حدود 330-400 درجه فارنهایت تنظیم کنید و برای مدت 5 دقیقه تحت فشار شدید فشار دهید.

آیا می توانید از چاپگر معمولی برای سابلیمیشن استفاده کنید؟

از هر چاپگر جوهر افشان اپسون می توان برای سابلیمیشن استفاده کرد. به سادگی کارتریج قابل تعویض و جوهر سابلیمیشن خریداری کنید. کارتریج را عوض کنید حالا یک چاپگر سابلیمیشن دارید. چاپگرهای Epsons و Ricoh (Sawgrass) تنها چاپگرهایی هستند که دارای سر چاپ مناسب برای چاپ سابلیمیشن هستند.

 آیا سابلیمیشن به رنگ سفید چاپ می شود؟

با چاپ CMYK که همان چیزی است که سابلیمیشن از آن استفاده می کند، هیچ ترکیبی از جوهرهای رنگ پایه وجود ندارد که بتواند رنگ سفید را تولید کند. بنابراین، سفید بهترین رنگ لباس برای سابلیمیشن محسوب می شود. اما می توانید روی لباس های رنگ روشن چاپ کنید، به شرطی که به رنگ سفید درون تصویر نیازی نداشته باشید.

 چگونه جوهر سابلیمیشن را روی لیوان چاپ می کنید؟

استفاده از فر یا پرس حرارتی برای انتقال جوهرهای سابلیمیشن بسیار سریعتر و آسان تر خواهد بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لیوان خود را در اجاق توستر یا اجاق معمولی قرار دهید. دما را روی چیزی بالاتر از F 400 تنظیم کنید و بگذارید تا پخته شود تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید. هر چند، همزمان غذا در اجاق قرار ندهید.

چگونه جوهر سفید را چاپ می کنید؟

دو محصول سابلیمیشن وجود دارد که به شما امکان می دهد جوهر سفید را چاپ کنید. هر دو واسطه انتقال هستند، به این وسیله شما با جوهر سابلیمیشن بر روی محیط انتقال چاپ می کنید. سپس محیط انتقال چسب دار را با فشار دادن روی لباس قرار می دهید.

  آیا چاپ سابلیمیشن دائمی است؟

روند چاپ سابلیمیشن

جوهرهایی که استفاده می شوند وقتی تحت حرارت قرار می گیرند تبدیل به گاز می شوند. سپس با پارچه ترکیب می شوند و به طور دائمی روی پارچه چاپ می شوند. این اثرات دائمی هستند و کمتر در معرض محو شدن هستند، زیرا جوهر در پارچه یا بستر جاسازی شده است نه اینکه مانند یک چاپ معمولی روی آن قرار گیرد.

 آیا می توانید کاشی و سرامیک را چاپ کنید؟

سابلیمیشن کاشی و سرامیک سخت نیست، اما باید روش صحیح انجام آن را بدانید، تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. در طول سالها این فرآیندها و رویه ها با در دسترس قرار گرفتن ابزارهای جدید تغییر کرده اند و می توان سردرگمی زیادی در نحوه فشار دادن کاشی و سرامیک ایجاد کرد.

 سابلیمیشن در چه دمایی چاپ می شود؟

دمای 400 درجه فارنهایت برای همه محصولات توصیه می شود. از فشار متوسط ​​تا سنگین استفاده کنید. برای بستن فشار گرمایش باید به برخی از تلاش ها نیاز باشد. زمان و دما ممکن است بسته به فشار حرارت شما و ضخامت مواد خالی تغییر کند.

 آیا می توانید وینیل را روی لیوان های سابلیمیشن چاپ کنید؟

همانطور که وینیل به انواع پلاستیک ها نمی چسبد، برای سابلیمیشن رنگ نیز محدودیت های بستر وجود دارد. هر کاندیدای سابلیمیشن باید روکش پلیمری داشته باشد. پرس گرم و انواع خاصی از کاغذ انتقال هنوز مورد نیاز است، اما از لیوان و ظروف شیشه ای استاندارد می توان استفاده کرد. بدون پوشش پلیمری لازم است.

آیا می توانید از کاغذ سابلیمیشن مجدد استفاده کنید؟

کاغذ سابلیمیشن کاغذی است که به طور خاص برای جذب جوهر سابلیمیشن تولید می شود ، اما همچنین با اعمال گرما جوهر را آزاد می کند. با استفاده از انتقال سابلیمیشن، ممکن است بیش از یک بار از کاغذ انتقال استفاده مجدد کنید، زیرا این امر می تواند به یک نسخه جدید از طرح اصلی شما دست یابد.

چاپ حامد ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *