منوی دسته بندی

15 نکته برای اینکه طراحی لیوان قهوه خود را بسازید که از بقیه متمایز باشد

چاپ

15 نکته براي اينکه طراحي ليوان قهوه خود را بسازيد که از بقيه متمايز باشد

طراحي و چاپ ليوان‌هاي قهوه با پيام‌هاي جذاب، جملات شيرين يا آثار هنري منحصربه‌ فرد سال‌ها در قلب مردم جاي دارند. ليوان هاي قهوه که به عنوان هديه و براي نگهداري نوشيدني صبحگاهي مورد علاقه شما به حساب مي آيند، جزء اصلي آشپزخانه ها، دفاتر و اتاق هاي جلسات امروزي هستند.
و، باور کنيد يا نه، ليوان‌ها به هزاران سال پيش برمي‌گردند، اگرچه آنچه که ما به عنوان ليوان قهوه “سنتي” فکر مي‌کنيم، به تازگي در سال 1945 طراحي شده است.
تاريخچه هرچه که باشد، ليوان هاي قهوه آنقدر محبوب هستند که مي توانيد مطمئن باشيد اين روند تا قرن حاضر نيز ادامه خواهد داشت.

نکات طراحی لیوان قهوه

چرا ليوان قهوه هديه بدهيم؟

فنجان هاي قهوه يکي از همه کاره ترين و مفيدترين راه ها براي رساندن پيام خود، روشن کردن روز ديگران يا افزودن جذابيت به دکوراسيون شما هستند.
بياييد به چند روش مختلف استفاده از ليوان قهوه نگاه کنيم:

تبليغات

چاپ ليوان يک بوم عالي براي لوگوي کسب و کار شما يا نمايش برجسته پيام مرتبط با کسب و کار شما مي سازد. از آنجايي که آنها مفيد هستند، احتمال کمتري وجود دارد که دور ريخته شوند و حتي ممکن است استفاده روزانه را مشاهده کنند.
هر بار که شخصي از ليواني که با لوگو يا شعار کسب و کار شما تزئين شده است نوشيدني مي‌نوشد، در معرض ديد بيشتري براي شرکت خود قرار خواهيد گرفت.

چاپ لیوان

هديه دادن

ليوان هاي طراحي شده خاص، هديه اي صميمانه و مفيد براي آن شخص خاص در زندگي شما هستند. يک ليوان سفارشي که با گفته هاي الهام بخش، آثار هنري سفارشي، و حتي شخصي سازي شده با نام گيرنده تزيين شده است، احساس عالي را براي هر مناسبتي منتقل مي کند.

دکور خانه

مجموعه اي از ليوان هاي چاپ شده سفارشي مي تواند مکمل مناسبي براي آشپزخانه يا دفتر شما باشد. آنها مي توانند از ساده، مانند ليوان هاي تک رنگ يا مجموعه اي از گفته هاي الهام بخش، تا عالي، مانند آثار هنري يا عکس هاي تمام رنگي متغير باشند.
مهم نيست که چگونه آنها را طراحي مي کنيد، ليوان هاي سفارشي مي توانند به خانه شما شخصيتي تزريق کنند.

مشاغل خانگي

آيا مي‌دانستيد که ليوان‌هاي چاپ سفارشي ايده‌اي عالي براي طرح کار از خانه است؟
استفاده از محبوبيت ليوان ها راهي عالي براي ايجاد يک کسب و کار درآمدزا است که مي توانيد به صورت محلي يا آنلاين فعاليت کنيد.
به سادگي طرح ها يا پيام هايي هوشمندانه و منحصر به فرد ايجاد کنيد و آنها را با دقت روي ليوان هاي باکيفيت چاپ کنيد تا يک ايده تجاري آسان – و سودآور – داشته باشيد.

بياييد به روش هايي نگاه کنيم که مي توان طراحي ليوان قهوه خود را به بهترين شکل ممکن انجام داد.
نکاتي براي اينکه طراحي ليوان قهوه خود را متمايز کنيد
بنابراين، شما تصميم گرفتيد طرح ليوان قهوه خود را بسازيد – فوق العاده!
بياييد با اين نکات ساده، اما مهم شروع کنيم که تضمين مي کند طراحي شما يک سر و شانه بالاتر از بقيه باقي مي ماند.

1- برنامه ريزي کنيد

قبل از انجام هر پروژه طراحي ليوان قهوه، مطمئن شويد که طراحي را از ابتدا تا انتها برنامه ريزي کرده ايد.
مواردي که بايد در نظر بگيريد عبارتند از:
آيا طرح بر روي فضاي ليوان مي آيد؟
آيا طرح کل ليوان را پوشش مي دهد يا فقط يک طرف؟
آيا چيزي داخل ليوان وجود خواهد داشت؟
طرح از چند رنگ استفاده خواهد کرد؟
آيا طرح دائمي، قابل شستشو، قابل شستشو در ماشين ظرفشويي يا مايکروويو خواهد بود؟

چاپ لیوان

2- ليوان پايه خود را براي دوام انتخاب کنيد

شما مي خواهيد مطمئن شويد که ليوان منحصر به فرد شما به راحتي قابل مراقبت است و در برابر سال ها استفاده از آن مقاومت مي کند. به همين دليل است که براي بهترين نتيجه بايد به دنبال فنجان هايي باشيد که قابل شستشو در ماشين ظرفشويي باشند.

3- رنگدانه باشيد

رنگ مي تواند تاثير واقعي به طراحي ليوان شما بيافزايد، اما گاهي اوقات رنگ بيش از حد مي تواند بر يک تصوير غلبه کند و در نهايت به يک آشفتگي واقعي تبديل شود.
قبل از انجام محصول نهايي، سطح رنگ مناسب را براي ليوان خود تعيين کنيد. طرح يک راه عالي براي ديدن اينکه آيا رنگ هاي طرح شما درست است يا بيش از حد است.
اگر ليوان خود را به صورت حرفه اي چاپ مي کنيد، استفاده از رنگ هاي کمتر مي تواند در هزينه شما صرفه جويي کند.

4- بزرگتر مي تواند بهتر باشد

مصرف کنندگان قهوه و چاي امروزي دوست دارند مواد اضافي کمي به دمنوش خود اضافه کنند. يک ليوان با حجم بيشتر مي‌تواند در برابر ضربه زدن خامه، حبه‌هاي شکر و … مقاومت کند.
ليوان‌هاي بزرگ علاوه بر اينکه به شما امکان مي‌دهند با تهيه بخش بزرگ‌تري از نوشيدني مورد علاقه‌تان، ميزان شارژ مجدد را کاهش دهيد، ليوان‌هاي بزرگ نيز راحت‌تر در دست‌ها قرار مي‌گيرند.

5- الهام بخش باشيد

مي‌توانيد نقل قولي از يک شخصيت عمومي، نويسنده، يا بازيگر مورد علاقه يا حتي يکي از ميم‌هايي که در اينترنت در حال پخش است را انتخاب کنيد تا جرقه‌اي از الهام را به ليوان سفارشي خود اضافه کنيد.

6- يک نگاه پنهاني را انتخاب کنيد

قبل از اينکه به چاپ يا دست ساز ليوان بپردازيد، بايد طرح خود را در عمل ببينيد. گاهي اوقات، آنچه در ذهن شما خوب به نظر مي رسد، به خوبي به ليوان ترجمه نمي شود.

وقت بگذاريد و طرحي از طرح خود را روي کاغذ بکشيد يا طرح کاغذي را که با دست کشيده شده برش دهيد و آن را روي يک ليوان آزمايش کنيد تا ايده خوبي براي ظاهر محصول نهايي داشته باشيد.

7- آن را به ياد ماندني کنيد

هرچه طراحي ليوان شما به ياد ماندني تر باشد، احتمال اينکه گيرنده در خانه يا محل کار خود به آن افتخار کند بيشتر مي شود.
از طرح هايي استفاده کنيد که منحصر به فرد يا چشم نواز هستند تا ليوان خود را از بقيه متمايز کنيد.

8- سرقت ادبي نکنيد

توجه داشته باشيد که بسياري از گفته ها و آثار هنري داراي حق چاپ هستند و بدون کسب اجازه از صاحب اثر قابل تکثير نيستند.

9- بسته بندي

فرقي نمي‌کند ليوان خود را براي تبليغ کسب‌وکارتان طراحي کنيد يا فقط روز يک دوست را شاداب کنيد، بسته‌بندي محصول نهايي کليد تأثيرگذاري است.
جعبه محکمي پيدا کنيد که به خوبي با ليوان شما مناسب باشد، سپس ليوان را در دستمال کاغذي رنگي بپيچيد و داخل آن قرار دهيد. جعبه را ببنديد و محکم کنيد، سپس بسته بندي انتخابي خود را متناسب با موقعيت هديه اضافه کنيد.
اگر اين يک هديه کاري است، جعبه ممکن است تمام چيزي باشد که شما نياز داريد، اما يک کارت ويزيت چاپ شده سفارشي که به بالا وصل شده يا داخل جعبه قرار داده شده است، يادآور خوبي از دقت شما خواهد بود.

10- ليوان هاي حرفه اي و سفارشي چاپ شده

يکي از بهترين راه‌ها براي طراحي ليوان قهوه، چاپ حرفه‌اي يک (يا بيشتر) در يک چاپخانه سفارشي مانند چاپ حامد است.
چاپ حامد طراحي ليوان را با صدها طرحي که از قبل موجود است براي انتخاب آسان مي کند، يا مي توانيد طرح خود را از طريق پورتال آنلاين آپلود کنيد.
داشتن يک چاپگر حرفه اي که آثار هنري يا عکس سفارشي شما را روي ليوان انتقال مي دهد يکي از بهترين راه ها براي توليد رنگ ها و خطوط واضح و شفاف همراه با دوام بي نظير است.
ليوان‌ها معمولاً در عرض 24 ساعت ارسال مي‌شوند و در جعبه‌هايي بادوام بسته‌بندي مي‌شوند که براي بسته‌بندي و هديه دادن مناسب هستند.
بهتر از همه، اگر مي‌خواهيد اقلام مشابهي را در اختيار گيرنده خود قرار دهيد، چاپ حامد همچنين مي‌تواند چاپ تي شرت، چاپ تابلو فرش و… را براي قرار دادن در هديه چاپ کند!

11- ليوان مسافرتي يا فلاکس چاي

اگر در حال طراحي يک ماگ براي شخصي هستيد که زمان زيادي را در ماشين مي گذراند، ممکن است بخواهيد يک ليوان مسافرتي را انتخاب کنيد.
اينها در نسخه هاي عايق شده هستند که مي توانند نسخه هاي ليزري يا سراميکي با آستين لاستيکي نرم براي گرفتن آسان باشند.

12- شارپي را دريافت کنيد!

يک راه خارق العاده و ساده براي شخصي سازي يک ليوان، استفاده از خودکارهاي آشنا با برند شارپي براي جوهر کشيدن طرحي با دست روي ليوان است. شارپي‌هاي روغني براي ايجاد طرح‌هاي بادوام بهترين عملکرد را دارند.

تنها کاري که بايد انجام دهيد اين است که طرح خود را بيرون بکشيد، بگذاريد خشک شود، سپس دو بار بپزيد تا جوهر ثابت شود. يک ليوان خنده دار و قابل شستشو با دست، مطمئناً لذت بخش است.

13- ليوان هاي Pen-Ultimate

اگر به دنبال طراحي ليوان بادوام تر و قابل شستشو در ماشين ظرفشويي هستيد، از خودکاري که مخصوص سطوح چيني و سراميکي ساخته شده است، مانند Pebeo، براي جوهر طراحي خود استفاده کنيد. پس از پخت، يک ليوان Pebeo کشيده شده به راحتي در برابر استفاده روزانه مقاومت مي کند.

14- Mod-Podge Collage

مايع قديمي دکوپاژ Mod-Podge را به خاطر داريد؟ خوب، اکنون اين شرکت يک نسخه قابل شستشو در ماشين ظرفشويي مي سازد که براي زماني که مي خواهيد طرح ليوان قهوه خود را بسازيد، عالي است.
فقط دستمال کاغذي، برش هاي تصوير يا هر طرح کاغذي ديگري را روي ليوان خود قرار دهيد و با Mod-Podge قابل شستشو در ماشين ظرفشويي کاملاً بشوييد و بگذاريد خشک شود.
همين – شما يک ليوان سفارشي داريد که بادوام، تميز کردن آسان و منحصر به فرد است.

15- آن را با وينيل درست کنيد

اگر دستگاه برش وينيل کريکات يا سيلوئت داريد، خوش شانس هستيد. مي توانيد تقريباً هر شکل يا عبارتي را از وينيل استاندارد برش دهيد و آن را به ليوان بچسبانيد.
تنها با پوشش سريع درزگير اکريليک، طرح شما ماندگار و ايمن خواهد بود.

چرا طراحي ليوان قهوه خود را بسازيد؟

طرح‌هاي ليوان قهوه زيادي وجود دارد که يک کليک سريع در اينترنت يا جستجو در فروشگاه بزرگ محلي شما تأييد مي‌کند. بنابراين، چرا بايد خودتان آن را طراحي کنيد؟
يک ليوان سفارشي طراحي شده، حسي از کلاس، شخصيت و جذابيت مي‌افزايد که ليوان‌هاي ساده و فروشگاهي نمي‌توانند با آن‌ها مطابقت داشته باشند. وقتي طرح ليوان قهوه خود را مي سازيد، محصول نهايي را ايجاد مي کنيد که منحصراً مال شماست.
يکي از بهترين راه‌ها براي طراحي ليوان قهوه، چاپ حرفه‌اي يک (يا بيشتر) در يک چاپخانه سفارشي مانند چاپ حامد است. براي کسب اطلاعات بيشتر امروز با ما تماس بگيريد!


چاپ حامد  ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ تی شرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *