منوی دسته بندی

چاپ روی پازل

چاپ روی پازل

چاپ عکس روی پازل هدیه ای جذاب و منحصر به فرد

چاپ پازل 40 تکه چوبی

چاپ روی پازل یکی از سرگرمی های جذاب و البته هدیه ای خاص ویژه کودکان و خردسالان می باشد. شما می توانید به مناسبت هدیه تولد، ولنتاین و یا مراسمات ویژه از چاپ پازل استفاده کنید. کیفیت، درخشندگی و براقی چاپ روی این پازل ها بسیار عالی می باشد که به علت کیفیت بسیار بالای مواد سازنده ی آن است. بسیاری از شرکت ها از این محصول به عنوان تبلیغات ویژه کودکان استفاده کرده اند، که در نوبه خود منحصر به فرد است. 

پازل ام دی اف به خاطر کیفیت بسیار بالای محصول یکی از بهترین پازل های  موجود در بازار می باشد. که میتوان از آن به عنوان قاب عکس استفاده کرد و سالهای از این هدیه زیبا لذت برد.

مشخصات پازل قلبی

 جنس: ام دی اف
 درجه کیفی: A+
 ابعاد: A4 و A3
 قابلیت چاپ عکس
 بدون محدودیت رنگ

چاپ پازل

چاپ عکس روی پازل قلبی

یکی از چاپ های عاشقانه و زیبا چاپ پازل قلبی می باشد. این پازل عموماً به مناسبت های تولد، روز ولنتاین و یا دیگر مناسبت ها استفاده می شود. پازل های قلبی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و درخشندگی آنها منحصر به فرد است. قیمت مناسب این پازل ها آن ها را به عنوان هدیه ای مناسب برای همه گروهها قرارداده است. احساس فوق العاده ای که در این محصول هست قابل وصف نمی باشد. این پازل به خاطر شکل قلبی بودن آن یکی از چاپ های عاشقانه ای است که عموماً عشاق از آن استفاده می کنند.

چاپ عکس دلخواه روی پازل

مشخصات پازل قلبی

 جنس: ام دی اف
 درجه کیفی: A+
 ابعاد: ۲۰×۲۰
 قابلیت چاپ عکس
 بدون محدودیت رنگ

چاپ پازل ۱۲۰ تکه

اگر دنبال هدیه و سرگرمی چالش بر انگیز هستید پازل 120 تکه بهترین گزینه برای شما می باشد. این پازل به خاطر قطعات ریز و جذابیت و قدرت سرگرم کنندگی زیاد آن یکی از پرفروش ترین محصولات برای افرادی هست که میخواهند اوقات خود را با آن سپری کنند. جنس این پازل مقوایی می باشد و بدون قاب دور و یا صفحه زیرین می باشد. ابعاد آن 20 در 28.5 سانتی متر می باشد. چاپ این پازل ها با بالاترین کیفیت و ماندگاری می باشد.

چاپ روی پازل

مشخصات پازل ۱۲۰ تکه

 جنس: مقوائی
 درجه کیفی: A+
 ابعاد : ۲۰ در ۲۸.۵

چاپ پازل مقوایی ۴۰ تکه

پازل مقوائی ۴۰ تکه همانطور که از نام آن پیداست جنس آن مقوائی بوده و سطحی که روی آن چاپ انجام میگیرد گلاسه می باشد. این پازل به علت داشتن تعداد قطعات پائین از دیگر پازل ها قیمت ارزان تری دارد. همچنین شامل یک قاب نگه دارنده برای دور پازل بوده که پازل درون آن چیده میشود. به همین دلایل این پازل برای کودکانی با سنین پائین مناسب می باشد. ابعاد این پازل ۱۹.۵ در ۲۸.۵ سانتی متر می باشد.

چاپ روی پازل

مشخصات پازل ۴۰ تکه

 جنس: مقوائی گلاسه
 درجه کیفی: B
 ابعاد : ۱۹.۵ در ۲۸.۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *