منوی دسته بندی

چاپ روی بشقاب

چاپ روی بشقاب

از دیرباز در ایران چاپ عکس روی بشقاب به عنوان هدیه ای ارزشمند و چاپی ماندگار رواج دارد. چاپ حامد با ارائه بهترین و مدرن ترین خدمات چاپ روی بشقاب ارائه دهنده بالاترین کیفیت چاپ طرح روی بشقاب می باشد و شما عزیزان می توانید عکس و طرح مورد نظر خود را ارسال نموده تا کارشناسان ما آن را برای شما چاپ نمایند.

چاپ عکس روی بشقاب به عنوان هدیه ای تبلیغاتی نیز همچنین مورد استفاده قرار گرفته است. شما می توانید از آن در مراسم مختلف استفاده کنید و آن را به عزیزانتان، کارمندان و یا دوستانتان اهدا کنید. چاپ روی بشقاب به مدت های بسیار دور می رسد. که ایرانی ها همواره از نقاشی روی ظروف استفاده میکردند.

چاپ روی بشقاب

چاپ عکس دلخواه روی بشقاب

بعد از دوره اسلامی نیز با وارد شدن سبک اسلامی در آثار هنری نیز رونق این محصولات بیشتر شد.ایران به عنوان مهد تمدن این اثر گرانبها می باشد. و ما با بکارگیری تجهیزات مدرن و روش های جدید ادامه دهنده این اثر ماندگار هستیم. و امیدوارم که این آثار یاداور بهترین و زیباترین خاطرات شما باشد.

بسیاری از مجموعه ها با استفاده از چاپ بشقاب از آن در مناسبت های خاص برای  کارمندان و یا تقدیر از میهانان VIP تهیه نموده اند و جمعی از هنرمندان عزیزمان با همکاری چاپ حامد آثار خودرا  روی این بشقاب ها ارائه کرده اند. این اثر زیبا در زمینه دکوراسیون داخلی نیز بسیار پر کاربرد می باشد. بشقاب های مدرن و تزئینی یکی از شاهکارهای دکوراسیون می باشد. امکان چاپ عکس و طرح ارسالی شما در وسط این بشقاب وجود دارد. همکاران ما زیباترین چاپ با بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهند.

مشخصات بشقاب 

 جنس بشقاب: چینی
 دوام: تزئینی
 ابعاد چاپ: ۱۵ cm
 وزن: ۴۶۰ گرم
 قطر: ۲۴ سانتیمتر
 دارای پایه نگهدارنده
 نظافت با پارچه نمدار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *