منوی دسته بندی

آمار قهوه مزه دار برای مشاغل چاپ لیوان با عکس سفارشی

چاپ عکس روی لیوان

آمار قهوه مزه دار برای مشاغل چاپ لیوان با عکس سفارشی

مشاغل لیوان عکس سفارشی باید حقایق مربوط به آمار قهوه را بیاموزند. آنها می توانند از حقایقی که ما فاش می کنیم به نفع خود استفاده کنند. آنها می توانند از آمار مزه دار قهوه برای تبلیغ و رشد کافی شاپ کوچک خود استفاده کنند.

آمار قهوه مزه دار برای چاپ لیوان با طرح دلخواه

با استفاده از این حقایق می توانید تابلوهای تبلیغاتی ایجاد کنید و آنها را در اطراف کافی شاپ خود آویزان کنید. به این ترتیب، مشتریان شما چیزی یاد می گیرند و شما چند دکوراسیون منحصر به فرد خواهید داشت که برای تزئین کافی شاپ خود استفاده می کنید. در اینجا لیستی از لیوان های قهوه سرامیکی فوق العاده شخصی وجود دارد:

1- کمتر از 10٪ افراد قهوه خود را با استفاده از یک برنامه سفارش می دهند

چندین زنجیره قهوه بزرگ دارای یک برنامه تلفن همراه هستند، پس چرا نباید درست کنید؟ حتی اگر چندین کافی شاپ معروف از یک برنامه موبایل برخوردار هستند، تنها تعداد کمی از کاربران از آن برای سفارش قهوه استفاده می کنند. در مورد کافی شاپ های بزرگ که دارای یک برنامه هستند، آنها فقط در حال پریدن روی باند واگن هستند.

ایجاد یک برنامه به آنها کمک می کند تا وفاداری مشتری را افزایش دهند و نام تجاری خود را شکوفا کنند. با این حال، بسیاری از کاربران برای سفارش قهوه روی یک برنامه نمی پرند، زیرا ترجیح می دهند قهوه را از یک لیوان عکس سفارشی در یک کافی شاپ بنوشند.

به جای سرمایه گذاری در یک برنامه، می توانید در خرید لیوان قهوه سفارشی برای تجارت خود سرمایه گذاری کنید. پیشنهاد ما ارائه یک برنامه وفاداری مشتری در فروشگاه است. چرخش خود را روی برنامه قرار دهید تا آن را از سایر برنامه های وفاداری مشتری متمایز کنید.

2- جوانان محبوبیت Cold-Brew را افزایش داده اند

دم کرده سرد به نوشیدنی جوانان تبدیل شده است. اما هنوز نتوانسته جایی در بین نسل های قدیمی پیدا کند. با توجه به اینکه 80٪ مردم ایالات متحده در حال حاضر طرفدار آب سرد هستند، شما باید آن را در کافی شاپ خود بفروشید.

اگر تا به حال دم کرده سرد نداشته اید، بدانید که طعم آن نرمتر و تلخ تر از قهوه معمول شماست. می توانید در لیوان های قهوه مونوگرام دم سرد را در کافی شاپ خود سرو کنید. می توانید این نوع قهوه را در لیوانهایی که مخصوص سرو آن طراحی شده است، به مشتریان خود معرفی کنید.

3- کمتر از شش فنجان قهوه در روز بنوشید

چگونه این آمار برای تجارت خوب است؟ این برای تجارت خوب است زیرا این هنوز قهوه زیادی است که فرد می تواند هر روز بنوشد. اگر روزانه به کمتر از شش فنجان قهوه بنوشید، نوشیدن قهوه برای سلامتی شما مضر نیست.

وقتی مشتریان شما این آمار را که به دیوار آویزان است مشاهده می کنند، آهی راحت می کشند زیرا احتمالاً از قبل در فنجان چهارم هستند و بعداً می خواهند فنجان پنجم خود را بنوشند. به مشتریان خود بگویید که می توانند شش فنجان قهوه بنوشند بدون اینکه بر سلامتی آنها تأثیر منفی بگذارد.

4- بیش از 100 نوع قهوه با لیوان عکس سفارشی سرو کنید

بعد چه نوع قهوه ای باید به فهرست اضافه کنید؟ می توانید بیش از 100 نوع قهوه را انتخاب کنید. می توانید روی چندین لیوان سفارشی سفید سرمایه گذاری کنید و آنها را با نام قهوه شخصی سازی کنید.

ارائه هر نوع قهوه غیرممکن است، زیرا عوامل بیماریزای قارچی و جنگل زدایی 60٪ از گونه های قهوه وحشی را از بین برده است. محققان در حال کار با متخصصان حفاظت برای حفاظت از این گونه ها هستند. بنابراین آنها می توانند تنوع زیستی را حفظ کنند در حالی که برای حفظ گونه های تجاری رشد می کنند.

5- بسیاری از افراد در ایالات متحده هر روز قهوه می نوشند

در ایالات متحده ، 64٪ مردم حداقل یک بار در روز قهوه می نوشند. اگر کافی شاپ دارید، این خبر خوبی برای شماست. اگر قصد راه اندازی کافی شاپ را دارید و برای تبدیل ایده خود به واقعیت به یک فشار احتیاج دارید، اکنون آن را دارید. اگر در منطقه شما چند کافی شاپ محلی وجود دارد، یکی از آنها را باز کنید و آن را توسعه دهید. قهوه را در یک لیوان عکس سفارشی سرو کنید.

حتی می توانید لیوان های قهوه سرامیکی شخصی را به مشتریان خود بفروشید. هر وقت آنها در خانه قهوه می نوشند، آنها آن را در لیوان قهوه شما می نوشند و بلافاصله یادآوری می کنند که چه تجربه شگفت انگیزی را در کافی شاپ شما داشته اند.

از کجا می توانید چاپ لیوان های قهوه سفارشی مناسب را برای ارائه قهوه خود به مشتریان پیدا کنید؟

شما می توانید آنها را اینجا پیدا کنید. به مشتریان خود قهوه را در لیوان های کاغذی یا لیوان هایی با جذابیت صفر ارائه ندهید “در افزایش توانایی افراد در یادآوری نام کافی شاپ خود هیچ لطفی نخواهید کرد.

اگر قهوه خود را در یکی از لیوان های قهوه سفارشی ما سرو می کنید، می توانید با انتخاب الگویی به انتخاب خود آن را طراحی کرده. آرم خود را به همراه نام کافی شاپ خود اضافه کنید. لیوان قهوه، رنگ و طرح مورد نظر خود را برای تجارت قهوه خود بلافاصله انتخاب کنید!

چاپ حامد ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *