منوی دسته بندی

ایده های تجاری با استفاده از چاپگر سابلیمیشن

چاپ لیوان

ایده های تجاری با استفاده از چاپگر سابلیمیشن

استفاده از گرما برای انتقال جوهر به مواد کاری است که چاپگر سابلیمیشن انجام می دهد. اگر می خواستید شغلی را تاسیس کنید که تخصص آن در موارد چاپ عکس روی اجسام باشد، خرید یک چاپگر سابلیمیشن سرمایه بزرگی خواهد بود. راه اندازی مشاغلی که از چاپگر سابلیمیشن استفاده می کند، به مواد دیگر مانند جوهر، لیوان و پیراهن نیاز دارد. شما می توانید این موارد را بصورت آنلاین سفارش دهید و بسیاری از تأمین کنندگان هستند که بیش از این مایل به ایجاد مشارکت با بازرگانانی هستند که هنوز در صنعت تازه کار هستند. آنچه را که نیاز دارید به صورت آنلاین می توانید در شرکت های مختلف پیدا کنید. آنها سالهاست که مواد لازم را به مشاغل مختلف ارائه می دهند. شما همچنین باید اطلاعات مربوط به چاپگرهای سابلیمیشن، نحوه استفاده از آنها را بخوانید و علمی را که در پس این فرآیند کار می کند، درک کنید.

چاپگرهای سابلیمیشن کاملاً روی پلاستیک، کاغذ و پارچه کار می کنند. گرمای وارد شده به رنگ باعث می شود که به مواد بچسبد و مواد چاپی حتی در صورت استفاده از اصطکاک هرگز از بین نمی روند. اصطلاح سابلیمیشن به روش تبدیل از فاز جامد به فاز گازی گفته می شود و روش چاپ به این ترتیب نامگذاری شد زیرا مردم در آن زمان فکر می کردند که رنگ مورد استفاده در چاپ هرگز به مایع تبدیل نمی شود. تحولات بعدی این فناوری نشان داد که این باور نادرست است، اما نام آن جا مانده است. با این حال، اگر کسی بخواهد از نظر فنی درست باشد، اصطلاح مناسب برای توصیف فرآیند ، انتشار رنگ است.

رنگ های استفاده شده در این چاپگرها نیز متفاوت است. در پرینترهای سابلیمیشن، بیشترین استفاده از رنگهای فیروزه ای، سرخابی، زرد و روکش دار است که به اختصار CMYO گفته می شود.

چاپ ست تیشرت
چاپ ست تیشرت

برخی دیگر از CMYK استاندارد استفاده می کنند در حالی که جوهر سیاه را با پوشش بیش از حد واضح جایگزین می کنند. پوشش بیش از حد برای ایجاد تصویر مقاوم در برابر آب استفاده می شود، و همچنین باعث می شود که در برابر صدمات ناشی از گرمای خورشید و ذرات هوا دوام بیشتری داشته باشد. استفاده از چاپگر همچنین به مهارت های فنی برای یادگیری اینکه کدام نوع جوهر برای یک ماده خاص مناسب است ، نیاز دارد. به عنوان مثال، چاپ روی کارتهای شناسایی که بارکد را نشان می دهد نیاز به استفاده از جوهر سیاه است. جوهر جداگانه ای وجود دارد که برای امکان چاپ روی چاپگر نصب می شود.

چاپ سابلیمیشن قبل از توسعه فناوری سرعت بخشیدن به روند کار، فقط در مناطق محدود مورد استفاده قرار می گرفت. در گذشته، فقط رشته های پزشکی، امنیتی و رادیویی از این فناوری استفاده می کردند. با این حال، با کاهش قیمت چاپگر، شروع به گسترش می کند. بسیاری از مشاغل با بهره گیری از این فناوری در سراسر کشور نیز جوانه زدند و بعداً از این فرآیند در عکاسی استفاده شد که چاپ چند عکس را در مدت زمان کوتاه امکان پذیر می کند. این روش باعث رونق مشاغل غرفه سازی عکس شد. قیمت چاپگرهای سابلیمیشن همچنان کاهش می یابد و امروز می توان یک چاپگر سابلیمیشن را با قیمت 100 دلار خریداری کرد.

متداول ترین کار قبل از شروع چاپ سابلیمیشن با استفاده از چاپگرهای سابلیمیشن یک شرکت چاپ تی شرت است. بسیاری از کارآفرینانی که می خواستند سود زیادی کسب کنند در چاپگرهای سابلیمیشن سرمایه گذاری می کنند.

چاپ تابلوفرش
چاپ تابلوفرش

آنها از دانش خود در استفاده از برنامه های نرم افزاری ویرایش گرافیک و ایجاد طرحی که روی یک تکه پارچه چاپ می شود، استفاده می کنند. نتیجه نهایی چاپ تیشرت خنک است که دارای طرح هایی با ساختار پیچیده است. این پیراهن ها به صورت آنلاین و در مغازه های فیزیکی به فروش می رسند و قیمت آن به مهارت گرافیست هایی که این طرح را ساخته اند و مهارت ساختن برای تولید محصول نهایی بستگی دارد.
از چاپ سابلیمیشن در ایجاد لیوان هایی با طراحی زیبا نیز استفاده می شود. اولین قدم در چاپ لیوان ایجاد یک طرح یا الگوی در رایانه و سپس چاپ آن در سطح لیوان با استفاده از چاپگر سابلیمیشن است. لیوان های چاپی را می توانید تا حدودی 2 تا 5 دلار در هر قطعه بفروشید و ایساده ترین راه ها برای کسب سود بزرگ است. هنگامی که موفق شدید با فرآیندهای مربوط به چاپ لیوان آشنا شوید، می توانید برای ایجاد مشاغلی که از این روش استفاده می کند اقدام کنید.
برای کمک به موفقیت در کسب و کار چاپ عکس روی لیوان ، به دنبال یک متخصص مناسب باشید که در طراحی الگوهای چاپ شده روی مواد به شما کمک کند. طراحی های بهتر باعث جذب تعداد زیادی مشتری می شود، اما اطمینان حاصل کنید که گرافیکی که از آن استفاده خواهید کرد هرگز درگیر ادعاهای حق نسخه برداری یا سایر مشکلات حقوقی نخواهد بود.

چاپ لیوان
چاپ عکس روی لیوان

hamedprint.ir

amedprint ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ روی تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *