منوی دسته بندی

7راه برای بازاریابی و ارتقا فروشگاه چاپ بر اساس تقاضا

چاپ سابلیمیشن

7راه برای بازاریابی و ارتقا فروشگاه چاپ بر اساس تقاضا

در برخی از زمان ها ، فروشگاه چاپ بر اساس تقاضا از یک سرگرمی جالب و سرگرم کننده به یک فعالیت تجاری تبدیل شد که دوست دارید با جدیت بیشتری به آن توجه کنید. می دانید که این صنعت کاملا اشباع شده است، این بدان معناست که رقابت زیاد خواهد بود. برای اینکه خود را از بقیه متمایز کنید، باید از روش های بازاریابی استفاده کنید. بهترین راهها برای ارتقا تجارت شما چیست؟

شما می توانید فروشگاه چاپ درخواستی خود را به روش های زیر به بازار عرضه کنید:

 • مخاطبان هدف خود را بیاموزید
 • وارد شبکه های اجتماعی شوید
 • یک لیست ایمیل شروع کنید
 • فروشگاه خود را بهینه کنید
 • بررسی محصولات را بخواهید و از آنها به عنوان گواهی استفاده کنید
 • هزینه تبلیغات را پرداخت کنید
 • یک مسابقه برگزار کنید

شما یک بازاریاب حرفه ای نیستید، و اشکالی ندارد. در این راهنمای گسترده، ما نکات، ترفندها و اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی استفاده از روش های تبلیغاتی فوق برای هدایت بازدید و فروش بیشتر به فروشگاه چاپی مورد نیاز شما به اشتراک خواهیم گذاشت قطعاً می خواهید به خواندن ادامه دهید!

چاپ لیوان

مخاطب هدف خود را بشناسید

قبل از هر کاری باید بدانید که به چه کسانی بازاریابی می کنید. این گروه به عنوان مخاطبان هدف شما شناخته می شوند.

مخاطبان هدف شما از بخشهایی تشکیل شده اند که در بازاریابی به آنها سطل نیز گفته می شود. هر بخش محصولات شما را دوست دارد، اما انواع مختلفی از محصولات متفاوت است. به عنوان مثال ، یک جوان 20 ساله حداقل در اکثر موارد همان سبک 40 ساله را ندارد. شاید مخاطب جوان تر ، برخی از چاپ تیشرت های شما را بخواهد در حالی که مشتری بزرگتر می تواند به دنبال هدیه ای مانند یک چاپ لیوان یا چاپ تابلوفرش باشد.

وقتی می دانید مخاطبان شما چه کسانی هستند، می توانید برنامه های بازاریابی متناسب ایجاد کنید. روشی که برای خرید پیراهن 20 ساله در بازار عرضه می کنید متفاوت از روشی است که پس از خریدار برای یک 40 ساله انجام می دهید. وقتی کمپین بازاریابی شما طبق سلیقه، علایق و نکات درد یکی از مخاطبان شخصی شده احساس می شود، استقبال بیشتری از پیشنهاد شما می کنند.

سریع سریع، نقطه درد چیست؟ در بازاریابی ، یک نقطه درد مشکلی است که یک سرب (مشتری به زودی) یا یک مشتری دارد. بیایید از 40 ساله ای که به دنبال چاپ عکس روی لیوان است به عنوان مثال استفاده کنیم. شاید او می خواهد برای تولد شخصی ماگ بخرد ، اما می خواهد آن را سفارشی کند. او تاکنون نتوانسته است آنچه را که بدنبال آن است پیدا کند، بنابراین این نقطه درد او است.

با یادگیری نقاط حساس مخاطبان خود، سپس می توانید محصولات خود – مانند چاپ عکس روی لیوانچاپ تیشرتچاپ سنگچاپ تابلوفرش و … را به عنوان راه حل ارائه دهید.

برای شروع، مشکلی نیست اگر مخاطب مورد نظر شما علایق عمومی بیشتری داشته باشد، مانند چاپ عکس روی تیشرت یا چاپ عکس روی لیوان حرارتی. با گذشت زمان، با تبدیل شدن به یک استاد بازاریابی، می خواهید مخاطبان خود را به مشخصات دقیق محدود کنید. به عنوان مثال، به جای هدف قرار دادن اعضای مخاطبی که تی شرت می خواهند، چیزی شبیه پیراهن های چاپی به سبک هنری باشد.

چاپ سنگ

مخاطبان شما حتی از کجا آمده اند؟ بخشی از مشتریانی که قبلاً از شما خرید کرده اند. شما همچنین می خواهید مخاطبان رقبای خود و همچنین افراد معمولی را بخرید که انواع کالاهای شما را می فروشید.

هنگام تقسیم بندی مخاطبان، می توانید از انواع معیارها استفاده کنید، از جمله:

 • روانشناسی، مانند عقاید و ارزشهای کسی
 • رفتار، از جمله رفتار خرید آنها
 • جغرافیایی
 • جمعیتی مانند سن ، جنس ، شغل ، وضعیت تأهل ، درآمد ، نژاد ، تحصیلات و قومیت
 • حضور رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

تبریک می گویم ، شما فقط یکی از سخت ترین بخش های بازاریابی کسب و کار چاپی خود را در تقاضا انجام دادید ، مخاطبان خود را مشخص کردید. هر چند این یک کار انجام شده نیست. همانطور که فروشگاه شما رشد می کند و مشتریان جدید جذب مشتری می شوند ، مجبور می شوید دوره ای برگردید و دوباره مخاطبان خود را مرتب کنید.

در حال حاضر هر چند، ما می توانیم پیش برویم. مرحله تبلیغاتی بعدی که باید دنبال کنید ایجاد حضور در شبکه های اجتماعی است. نه ، شما نمی خواهید از حساب های اجتماعی شخصی خود برای این منظور استفاده کنید ، اما یک نمایه Facebook ، Twitter ، Instagram و حتی YouTube برای فروشگاه چاپ درخواستی خود دارید.

چاپ تیشرت

ثبت نام در این حساب های اجتماعی رایگان است، اگرچه ما کمی بعد برخی از روش های بازاریابی پولی را داریم که می خواهید استفاده کنید. ما توصیه می کنیم دستگیره های حساب متناسب با نام تجاری چاپی درخواستی خود ایجاد کنید. این امر باعث می شود شما به راحتی جستجو کنید. اگر به طور تصادفی از این نام استفاده شده است، پس تغییر در نام را امتحان کنید مانند افزودن زیر خط یا حتی یک نقطه. استفاده از اعداد در انتهای نام شما کاملا غیر حرفه ای به نظر می رسد.

اوه ، و لطفاً مطمئن شوید که یک نمایه شخصی، بلکه یک نمایه تجاری ایجاد نمی کنید. بله، یک تفاوت بزرگ وجود دارد. در اینجا پیوند ثبت نام حساب تجاری Twitter است: این یکی برای فیس بوک و این یکی برای اینستاگرام است. اکنون ایجاد یک حساب کاربری شروع تبلیغات از طریق این سیستم عامل های اجتماعی را بعداً آسان می کند ، اما بگذارید هنوز از خود پیشی بگیریم.

اکنون که حساب های اجتماعی خود را بالا آورده اید ، با Twitter t چه کار می کنید سجاف؟ چیزهای زیادی! اگر خیلی راحت طرح های خود را زود به اشتراک بگذارید ، می توانید کارهای در دست انجام را ارسال کنید. وقتی طرحی جدید قصد دارد به فروشگاه چاپی تقاضای شما وارد شود، می توانید تصاویر را به اشتراک بگذارید تا مخاطبان خود را به هیجان بیاورند. از آنجا که فروشگاه شما تخفیف یا فروش ارائه می دهد ، می توانید آن را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید تا بازدید بیشتری را به فروشگاه وب خود هدایت کنید.

رسانه های اجتماعی همچنین فرصتی مفید برای تعامل با مخاطبان شما ، پاسخ دادن به نظرات یا سوالات آنها هستند. این روابط باعث ایجاد و تقویت این روابط و تقویت وفاداری مشتری می شود. هرچه مشتریان شما وفادارتر باشند، آنها محصولات بیشتری را از فروشگاه مورد نیاز چاپ شما خریداری می کنند.

چاپ کوسن

چند بار باید در شبکه های اجتماعی پست بگذارید؟ کارشناسان کاملاً تصمیم نگرفته اند، زیرا فاکتورهای زیادی از جمله نوع کسب و کار شما و مخاطبان شما وارد عمل می شود. حداقل روزانه یک قانون خوب است. اگر خیلی کم پست می کنید، بعضی از مخاطبان می توانند شما را فراموش کنند!

این ویدئو 10 دقیقه ای در مورد روندهای اجتماعی تجارت الکترونیکی چاپ بر روی تقاضا قطعاً ارزش تماشای آن را دارد:

لیست ایمیل را شروع کنید

با وجود رواج رسانه های اجتماعی، بسیاری از سیستم عامل ها فیلترها و تنظیماتی را معرفی کرده اند که دیدن همه پست ها را دشوار می کند. اگر در مورد پست های یک کاربر در اینستاگرام به شما اطلاع داده نشود، ممکن است این پست ها دیگر به شما نشان داده نشوند. فیس بوک به روشی مشابه کار می کند. بنابراین ، حتی اگر می توانید مشترکان زیادی در شبکه های اجتماعی داشته باشید ، هیچ تضمینی وجود ندارد که همه آنها پست های شما در شبکه های اجتماعی را ببینند.

چاپ تابلوفرش

این اعضای مخاطب می توانند همه محصولات، معاملات و تخفیف های جدید شما را از دست بدهند، مگر اینکه به طور دوره ای فروشگاه چاپ بر اساس سفارش شما را بررسی کنند. داشتن یک لیست ایمیل واقعا می تواند شکاف را از بین ببرد. می توانید به روزرسانی های مربوط به فروشگاه خود را مستقیماً به صندوق ورودی کاربر ارسال کنید.

فرم ارسال تماس

روش کار معمول این است که شما می توانید یک پنجره بازشو به نام فرم انتخاب در وب سایت خود ارسال کنید. در این فرم انتخاب اطلاعات تماس با سرب ، از جمله نام و نام خانوادگی آنها ، آدرس ایمیل آنها و شاید یک شماره تلفن درخواست می شود. سرب در ازای ثبت نام چیزی به دست می آورد ، معروف به آهنربا سرب ، مانند لیست منابع رایگان یا چند فصل از کتاب الکترونیکی.

با توجه به اینکه شما یک کار چاپی در صورت تقاضا هستید و یک فروشگاه آنلاین به جای وب سایت خود دارید ، باید کارهارا کمی متفاوت انجام دهید تا لیست ایمیل هایتان از بین برود.

با پیوند دادن به صفحه ورود به فروشگاه خود در حساب های اجتماعی خود، می توانید از شبکه های اجتماعی برای ایجاد یک لیست ایمیل استفاده کنید. برای تشویق به ورود به سیستم، یک فرم انتخاب ثابت در صفحه فرود داشته باشید. اگر هنوز صفحه فرود کاملاً خوبی ندارید ، اشکالی ندارد ، اما آن را زودتر اولویت بندی کنید.

همچنین می توانید یک دکمه تماس برای اقدام یا CTA در صفحه تجاری فیس بوک خود قرار دهید که می تواند به فرم انتخاب شما تبدیل شود. فیس بوک گام به گام نحوه انجام این کار را در این صفحه انجام می دهد. وقتی کاربران به نمایه فیس بوک شما می رسند ، می توانند CTA را کلیک کرده و اطلاعات ایمیل خود را با شما به اشتراک بگذارند.

اکنون که یک لیست ایمیل دارید، زمان ارسال برخی از مطالب فرا رسیده است. این ویدئو مفید یوتیوب شامل برخی از الگوهای ایمیل چاپی بر اساس تقاضا است که می توانید برای شروع ارتباط با مخاطبان خود از آنها استفاده کنید:

چند وقت یک بار باید به مشتریان خود ایمیل ارسال کنید؟ شما باید ذهنیت بالایی داشته باشید، بنابراین این بدان معنی است که حداقل از طریق ایمیل حداقل هفته ای تماس بگیرید. مراقب باشید از ارسال ایمیل بیش از حد، مانند هر روز یا چندین بار در روز. شما مخاطبان خود را به سرعت تحریک خواهید کرد و آنها اشتراک خود را لغو می کنند یا ایمیل های شما را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنند.

فروشگاه خود را بهینه کنید

آیا قبلاً در مورد سئو اطلاعاتی شنیده اید؟ احتمالاً ، اما آیا می دانید معنی چیست؟ SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. به عبارت دیگر ، SEO در مورد تدابیری است که شما برای اطمینان از نمایش بالاتر فروشگاه خود در صفحه نتایج Google دنبال می کنید. هدف رسیدن به شماره یک است ، اما حرکت به سمت بالا در صفحه اول نیز یک موفقیت بزرگ است.

وقتی بیشتر مردم در مورد بهینه سازی برای سئو صحبت می کنند ، آنها به یک وب سایت مراجعه می کنند. فرض می کنیم شما وب سایتی ندارید ، فقط فروشگاه چاپی درخواستی خود را دارید. شاید روزی محصولات خود را در سایت خود بفروشید ، اما امروز آن روز نیست.

بهینه سازی فروشگاه

خوشبختانه ، شما می توانید فروشگاه چاپ درخواستی خود را به همان روشی که یک وب سایت دارید ، بهینه کنید. یک سایت بهینه شده سایتی است که در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر برسد ، سریع بارگیری شود و بهترین روش های جستجوگرها را برای رتبه بندی خوب Google دنبال کند.

همچنین در صورت امکان می خواهید از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید. از کجا می دانید کدام کلمات کلیدی مرتبط هستند؟ با جستجوی رقابت و انجام تحقیق درباره کلمات کلیدی از طریق سرویسی مانند Google Keyword Planner.

شما ابتدا با قرار دادن یک کلمه کلیدی مانند “چاپ تی شرت” شروع می کنید و سپس به Google اجازه می دهید کلمات کلیدی را پیشنهاد دهد. اطمینان حاصل کنید که عملکرد کلمات کلیدی را بر اساس محبوبیت آنها در موتورهای جستجو بررسی می کنید.

پس از داشتن کلمات کلیدی مرتبط ، آنها را در نسخه خود قرار دهید. به عنوان مثال ، در بیوگرافی خود ، ممکن است چیزی بگویید مانند “[نام شرکت] یک تجارت چاپ تی شرت در مشهد است.” شما می خواهید کلمات کلیدی شما به طور طبیعی خوانده شوند ، زیرا کپی رباتیک به شما کمک نمی کند تا صفحه شما رتبه بندی شود.

همچنین از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید، جایی که کلمه کلیدی را به تعداد دفعاتی که فضا اجازه می دهد اضافه می کنید بنابراین ممکن است رتبه بهتری داشته باشد. الگوریتم گوگل این رفتار را مجازات خواهد کرد.

چاپ پازل

ضمناً، مرتبط بودن کلمات کلیدی شما چندان مهم نیست. هر چند ماه می خواهید تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی خود را تازه کنید و مطابق با این موارد فروشگاه چاپی خود را به روز کنید.

از نظرات به عنوان توصیفات استفاده کنید

از آنجا که افراد بیشتری خرید محصولات مانند چاپ تیشرت ، چاپ لیوان ، چاپ ساعت ، چاپ تابلوفرش ، چاپ بشقاب ، چاپ کوسن و موارد مشابه را از فروشگاه چاپی مورد نیاز شما شروع می کنند، آنها می خواهند در مورد تجربه خود صحبت کنند. این روزها طبیعت ماست که نظرات خود را درباره همه چیز به اشتراک بگذاریم، بنابراین منتظر بررسی باشید. بعضی مثبت خواهند بود، دیگران نه خیلی. این طبیعی است و حتماً اتفاق خواهد افتاد. حذف نظرات منفی را از هیچ جا شروع نکنید. مردم متوجه می شوند و این باعث می شود که آنها بخواهند دوباره با شما تجارت کنند.

بیشتر بر روی بررسی های مثبت متمرکز شوید، زیرا آنها شما را بیشتر راهنمایی می کنند. هنگامی که یک دسته دارید، ممکن است دو یا سه مورد از درخشان ترین نظرات خود را بدست آورید و از آنها به عنوان گواهی در صفحه فروشگاه چاپ درخواستی خود استفاده کنید. اگر می توانید با بازرسان تماس گرفته و از آنها اجازه بگیرید ، سعی کنید این کار را انجام دهید. در غیر این صورت ، همیشه می توانید نام او را حذف کنید یا مشتری را با نام کوچک و نام خانوادگی اولیه خود بخوانید تا درجه ناشناس ماندن را حفظ کنید.

توصیفات یک وسیله بسیار مهم برای تشویق منجر به آینده برای خرید از فروشگاه چاپی شما است. در اینجا برخی از مزایای توصیفات ذکر شده است:

اعتبار را ایجاد می کند:

 هر کسب و کار چاپی بر اساس تقاضا می خواهد قانونی به نظر برسد، اما گفتن این کار گاهی آسان تر از انجام است. وقتی تعداد زیادی از نظرات درخشان برای به اشتراک گذاشتن دارید و این بررسی ها معتبر هستند ، اعتبار فروشگاه شما را افزایش می دهد. اگر قبلاً تمایلی به خرید از شما نداشتن ، گواهی نامه می تواند همان چیزی باشد که آنها را متقاعد می کند تا شغل شما را امتحان کنند.

قابل اشتراک گذاری:

بهترین بررسی های شما نیز بسیار قابل اشتراک است ، چه در توییتر ، فیس بوک یا سایر سیستم عامل های مورد علاقه شما در شبکه های اجتماعی. دیدن اینکه شخصی درمورد محصولات چاپی مورد نیاز شما چقدر لذت برد ، باعث ایجاد علاقه و کنجکاوی می شود. شما می توانید بازدید بیشتری از فروشگاه خود داشته باشید و فروش را نیز افزایش دهید.

چاپ عکس روی تیشرت

اعتماد ایجاد می کند:

 اینترنت مکان مناسبی برای خرید است، ما را دچار اشتباه نکنید، اما برخی از گوشه های وب می توانند سایه دار باشند. چرا باید مشتری به شما اعتماد کند؟ از طریق توصیفات خود، شما نشان می دهید که سایر مشتریان در تجارت با شما بیش از تجربه مثبت داشته اند. این باعث اعتماد به سایر مشتریان بالقوه نیز می شود.

وفاداری مشتری را تقویت می کند: اگر گواهی نامه شما باشد که یک شرکت را به سمت موفقیت منصرف می کند، بسیار چاپلوسانه خواهد بود ، درست است؟ شما همچنین از آن شرکت برای انتخاب نظر خود برای بررسی در همه جا استقبال می کنید. مشتریان شما نیز همین احساس را خواهند داشت. وفاداری مشتری شرکت چاپی درخواستی شما می تواند با انتخاب توصیفات قوی برای ارسال ، افزایش یابد.

بنابراین چه چیزی باعث می شود که یک بررسی خوب ارزش اشتراک گذاری داشته باشد؟ شما یک گواهی می خواهید که تا حدودی خاص باشد. شاید کاربر در مورد کیفیت محصول شما ، اصالت طراحی ، نرمی مواد لباس یا موارد مشابه سر و صدا کند. این بررسی ها بسیار مفیدتر از آن است که کسی بگوید “فروشگاه عالی”! این بازبینی در مورد چیزی که باعث می شود تجارت چاپ بر روی تقاضای شما بسیار جذاب باشد، به شما اصلاً چیزی نمی گوید.

هزینه فضای تبلیغاتی را پرداخت کنید

به یاد می آورید که چگونه گفتیم برای رونق کسب و کار چاپی درخواستی خود باید در برخی مواقع هزینه بپردازید؟ ما اکنون به آن نقطه رسیده ایم.

تبلیغات بزرگترین راهی است که شرکت ها و مارک ها می توانند به مشتریان برسند. اگرچه تبلیغات تلویزیونی و رادیویی مانند دهه های گذشته گزینه های موفقی نیستند، اما امروز می توانید از طریق یک تبلیغ اینترنتی با صدها یا هزاران نفر همزمان ارتباط برقرار کنید.

شما راه های تبلیغاتی آنلاین متنوعی دارید. برخی از آنها ، مانند تبلیغات ویدئویی ، احتمالاً مربوط به کمپین شما نیستند ، بنابراین ما به مواردی که مربوط هستند تمرکز خواهیم کرد.

تبلیغات بومی:

 احتمالاً در اولین کمپین های بازاریابی خود از این امر صرف نظر می کنید ، اما تبلیغات بومی نوعی تبلیغات تبلیغاتی است. تبلیغات بومی را در رسانه های اجتماعی و وب سایت هایی مشاهده خواهید کرد که اغلب توسط شبکه هایی مانند Taboola یا Adblade میزبانی می شوند. از لیست های تبلیغاتی گرفته تا ابزارک های پیشنهادی ، تبلیغات جستجو و تبلیغات در خبرها ، تبلیغات بومی با هم ترکیب می شوند ، بنابراین تشخیص اینکه به یک تبلیغ نگاه می کنید گاهی اوقات سخت است.

هدف گذاری مجدد:

آیا تاکنون از وب سایتی بازدید کرده اید، تقریباً چیزی خریداری کرده اید، در آن تجدید نظر کرده اید و آگهی مربوط به آن مورد دقیق را دیده اید؟ این هدف گیری مجدد است. با پیگیری مشتریانی که به خرید فکر می کردند اما این کار را نکردند، می توانید برای بار دوم آنها را به دام بیندازید.

SEM: بازاریابی موتور جستجو یا SEM شامل هزینه های هر هزار یا CPM و تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC است.

 CPM: تبلیغات CPM به ازای هر 1000 بار هزینه از شما کسر می کند که همین امر باعث می شود بودجه شما در مسیر مناسبی قرار داشته باشد. خوب ، به شرطی که هرکسی کلیک کند. اگر آگهی تبلیغاتی عملکرد خوبی داشته باشد و عملکرد خوبی نداشته باشد ، به همان اندازه پول خرج می کنید و این می تواند خطرناک باشد.

PPC: با تبلیغات PPC ، با دیگران رقابت می کنید تا کلمه کلیدی مورد نظر خود را پیشنهاد دهید. اگرچه هزینه های بیشتری را از قبل پرداخت می کنید ، اما فقط و فقط در صورت کلیک شخصی بر روی تبلیغات ، هزینه کنترل از شما گرفته می شود.

نمایش تبلیغات:

وب معمولی، یک تبلیغ نمایشی می تواند شامل تبلیغات ویدئویی ، پنجره های بازشو ، تبلیغات تصویر زمینه ، بنرهای شناور ، تبلیغات متنی یا تبلیغات تصویری ثابت باشد. وقتی کاربر کلیک می کند، به فروشگاه مورد نیاز چاپ شما هدایت می شود.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی:

 آخرین مورد اما مطمئناً کم اهمیت نیست، شما می توانید با پرداخت هزینه در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. نحوه ایجاد تبلیغات در هر پلتفرم متفاوت است، اما داشتن صفحه کسب و کار اجتماعی شروع کار را آسان می کند.

میزبان یک مسابقه یا Giveaway باشید

مردم به سختی می توانند در برابر چیزهای رایگان مقاومت کنند. این مقاله کارآفرینی در مورد اینکه چرا پیشنهادات رایگان به خوبی کار می کنند می گوید بخشی از صرفه جویی در هزینه و بخشی دیگر واکنش احساسی است. به همین دلیل است که مردم با خرید یک معامله ، یک معامله رایگان دریافت می کنند حتی اگر لزوماً به دو مورد مشابه احتیاج نداشته باشند. افراد فقط برای گرفتن آن چیزی می خرند.

با در نظر گرفتن قدرت رایگان، می توانید با میزبانی یک مسابقه یا مسابقه ، همان واکنش قدرتمند مخاطبان خود را فرا بگیرید. آنچه را که دوست دارید جایزه باشد انتخاب می کنید. از آنجا که این جایزه است، مطمئن شوید که ارزش وقت مردم را دارد. هزینه ها را فقط با دادن مقدار کمی از اقلام کنترل کنید.

اگر به دنبال ایده ای سودمند هستید، هنگام برخورد با 3000 مشترک فیس بوک، ممکن است به یک برنده که به طور تصادفی انتخاب شده است ، یک هدی برتر ارائه دهید. این باعث ایجاد مخاطب شما و انگیزه او برای تلاش برای برنده شدن می شود.

اگر می خواهید انتخاب خود را افزایش دهید یک مسابقه می تواند بسیار مفید باشد. می توانید این قانون را تعیین کنید که برای واجد شرایط بودن در مسابقه ، کاربران باید در لیست ایمیل شما باشند یا شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.

نمی توانید خیلی زود به مسابقه ها و هدایا اعتماد کنید، اما چند بار در سال، آنها یک روش عالی برای جذب علاقه به تجارت چاپی شما هستند.

نتیجه

اگر مشاغل چاپی درخواستی شما از سطح جهانی خارج شده است، از طریق بازاریابی و تبلیغات به او کمک کنید تا به اوج خود برسد. مراحل و نکاتی که در این راهنمای گسترده بیان کردیم ، روشهای بازاریابی اثبات شده ای هستند که اگر به درستی به کار گرفته شوند، می توانند منجر به رشد و فروش بیشتر شوند. اگرچه برخی از این اطلاعات کمی فنی است و شما مجبور خواهید بود برای درآمدزایی هزینه کنید، ارزش بازاریابی کسب و کار خود را به روش صحیح دارد. بهترین شانس!

amedprint ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ روی تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *