منوی دسته بندی

5 قانون طراحی برای طراحی بنر موثر

اصول طراحی

نکات و ترفندهای طراحی بنر 

غذا برای اندیشه: روند استفاده از تبلیغات بنری در وب سایت ها و برنامه ها همچنان در حال رشد است. در حقیقت، طبق برخی مطالعات، انتظار می رود درآمد تبلیغات بنری با 7٪ رشد مرکب سالانه رشد کند. در سال 2016 ، این بخش قبلاً 19،554 میلیون دلار درآمد داشته است. پیش بینی می شود این مبلغ به 27،472 میلیون دلار برسد. این آمار اهمیت تبلیغات طراحی بنر را در رسیدن به مخاطب هدف نشان می دهد.
در این دنیای بازاریابی اینترنتی، تبلیغات بنری به یکی از متداول ترین روش های بازاریابی آنلاین تبدیل شده است. تقریباً همه گروه های تجاری ، کوچک یا بزرگ ، از آنها برای ارتقاء تجارت آنلاین خود استفاده می کنند. بنابراین، چه چیزی این تبلیغات بنری را بسیار محبوب کرده است؟ خوب، چیزهای زیادی وجود دارد که به موفقیت آنها نسبت می دهند.
دلایل زیادی مانند مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده و ارزیابی بدون دردسر از نظر دستیابی به نتایج دلخواه وجود دارد. بنابراین، امروزه تبلیغات بنری به بخشی جدایی ناپذیر از روش های ایجاد برند و تبلیغات آنلاین تبدیل شده است. با این حال ، بدون طراحی بنر خوب ، هیچ چیز هدفمندی حاصل نمی شود.

در اینجا 5 قانون طراحی برای طراحی بنر موثر وجود دارد

1- رعایت استانداردها خوب است

از آنجا که تبلیغات شما بصورت آنلاین نمایش داده می شود، باید دستورالعمل های ارائه شده توسط Google ، محبوب ترین موتورهای جستجو در سراسر جهان را به شدت دنبال کنید. سپس فقط می توانید انتظار داشته باشید که طراحی بنر عملکرد اصلی خود را انجام دهد.

 

طراحی بنر

به گفته گوگل، چهار اندازه بنر به عنوان موفق ترین در نظر گرفته می شوند: مستطیل بزرگ 336 × 280 ، مستطیل متوسط 250 ×300 ، تابلوی راهنمای 90 7× 728 و آسمان خراش پهن 600× 160× 160. اکنون بسته به نوع فضایی که توسط مشتری شما در اختیار شما قرار می گیرد، در انتخاب هر یک از این موارد مختار هستید.

آیا به دنبال طراحی بنر هستید؟

ما به هزاران صاحب مشاغل از سراسر جهان در زمینه طراحی گرافیکی مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی و چاپ بنر تبلیغاتی، طراحی و چاپ تراکت و پوستر و موارد دیگر کمک کرده ایم.

2- سادگی همیشه پرداخت می کند

هیچ طرح تبلیغاتی را پر نکنید. آگهی حاوی تمام اطلاعات، تصاویر و سایر عناصر بینندگان را گیج می کند. آنها نمی توانند روی یک عنصر تمرکز کنند. این بدان معناست که پیام اصلی شما، در صورت وجود، از بین می رود.
این باعث می شود تبلیغ شما برای مخاطبان شما بی فایده باشد. بنابراین، طراحی را تا آنجا که ممکن است ساده نگه دارید. بینندگان شما احتمالاً فقط برای یک ثانیه نگاهی به آن می اندازند. شما باید فوراً بر مخاطبان خود تأثیر بگذارید. این کار را تنها زمانی می توان انجام داد که رنگها، حروف تایپ و سایر موارد مزاحم در تبلیغ وجود نداشته باشد.

طراحی لوگو

یک راه ساده تر برای ساده نگه داشتن بنر این است که از رنگ، حروف و سایر عناصر طراحی لوگو خود استفاده کنید. لوگو به طور کلی یک طرح ساده با یک یا دو رنگ و فونت است. چنین بنر تبلیغاتی با سایر مطالب بازاریابی شما نیز سازگار خواهد بود. طراحی لوگو برای چاپ کارت ویزیت ، چاپ بنر تبلیغاتی، چاپ تراکت و… بسیار مسمر ثمر می باشد و در کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

5 نکته برتر برای ایجاد طراحی بنر موثر

 


3- از دکمه ها بصورت منطقی استفاده کنید

من حدس می زنم همه شما باید از این واقعیت آگاه باشید که دکمه ها می توانند نرخ کلیک (CTR) وب سایت را افزایش دهند. بیشتر بر طراحی و قرار دادن دکمه فراخوان به عمل تمرکز کنید.

طراحی بنر

خوب است دکمه هایی با رنگ های زنده و متنوع، متفاوت از دکمه هایی که در پس زمینه استفاده می شود ، داشته باشید. این رنگ بندی تضاد را برای چشم بینندگان تضمین می کند. سپس، چنین دکمه هایی می توانند فوراً توجه بیننده را جلب کنند و بسیاری از آنها می توانند کلیک کنند.

04. وضوح متن باید در اولویت اول باشد

این مهمترین مرحله در جهت ایجاد طرح بنر است. معمولاً متن زیادی روی بنرها وجود دارد. اما بیش از حد متن را درگیر نکنید. شما باید مطمئن شوید که متن قابل خواندن است. بنابراین، این دو مورد را در نظر بگیرید. البته اول عنوان است. عنوان آگهی باید پررنگ و بزرگ باشد. باید در اندازه فونت و رنگ بندی متفاوت نسبت به بقیه متن باشد.

متن بنر

بعدی متن در حال اجرا شماست. این قسمت از متن باید حداقل 4 اندازه فونت کوچکتر از عنوان باشد. به این ترتیب ، می توانید جلوه ای متضاد در دو دسته مهم متن در طرح ایجاد کنید.
فراموش نکنید که در طراحی های دیگر نیز از همان اصل طراحی متن پیروی می شود. به عنوان مثال، در طراحی وب سایت، سرفصل ها و متن اصلی بیشتر با فونت های مختلف هستند.


5- از حجم فایل بزرگ خودداری کنید

اگر می خواهید مخاطبان هدف شما با بنر تبلیغاتی شما ارتباط برقرار کنند، باید بتوانند تبلیغ را به سرعت مشاهده کنند. اما اگر اندازه آگهی بزرگ باشد، بارگذاری آن زمان زیادی طول می کشد. این روزها هیچ بیننده ای آنقدر زمان ندارد که منتظر بماند تا تبلیغ در صفحه وب بارگذاری شود. چنین آگهی تجربه بدی را در اختیار بینندگان قرار می دهد. به همین دلیل است که اندازه فایل آگهی بارگذاری شده باید همیشه به حداقل برسد.
چگونه تبلیغات بنری طراحی کنیم که کلیک بیشتری را به خود جلب کند


نکات و ترفندهایی برای طراحی بنر موثر مدیریت رویداد

طراحی بنر – نکات طراحی تبلیغات بنری قابل کلیک

آن دسته از کاربرانی که دارای اتصال اینترنتی کندتری هستند، بارگذاری یک بنر تبلیغاتی با طراحی بسیار زیاد زمان بیشتری را صرف خواهد کرد. شما در برداشت های احتمالی از دست خواهید داد. چنین آگهی همچنین ممکن است مشکل عملکرد را برای کل صفحه وب ایجاد کند. بنابراین، مراقب حجم فایل باشید. خوب است اندازه بار را محدود کنید. Google Adwords استفاده از 150 فایل KB را پیشنهاد می کند.

از حجم فایل بزرگ خودداری کنید

آیا شما نیز به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود به طراحی بنر وب چشمگیر نیاز دارید؟ اگر چنین است، بسیاری از مفاهیم طراحی را از چاپ حامد ، بازار پیشرو ، جمع آوری کنید. این بازار ایده آل برای تهیه ایده های طراحی با قیمت مناسب است.
فقط مسابقه طراحی خود را راه اندازی کنید و ده ها مفهوم طراحی منحصر به فرد را فوراً دریافت کنید. می توانید با طراحان تعامل داشته باشید تا یک بنر تبلیغاتی سفارشی مخصوص کسب و کار خود دریافت کنید. علاوه بر این ، سرمایه گذاری شما در طراحی کاملاً ایمن است. این سایت دارای 100٪ ضمانت بازگشت پول است. این بدان معناست که در صورت عدم رضایت از طرح های بدست آمده ، می توانید کل پول خود را پس بگیرید.

نتیجه

طراحی بنرها برای افزایش دامنه کسب و کار شما در بازار هدف ضروری است. اما یک طراحی موثر باید ساده باشد تا ویژگی های اصلی آن برجسته شود. اندازه بنر باید مطابق استانداردهای صنعت باشد ، استفاده از رنگها ، حروف چاپی و سایر عناصر باید با دقت اضافه و طراحی شوند. اطمینان حاصل کنید که حجم فایل کوچکتر است به طوری که بارگذاری آن زمان نمی برد و بنر شما برای جذب مشتریان احتمالی شما خوب است.

hamedprint ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ روی تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

 

"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *