منوی دسته بندی

هر آنچه برای راه اندازی کسب و کار چاپ سابلیمیشن نیاز دارید

چاپ عکس روی تیشرت

هر آنچه برای راه اندازی کسب و کار چاپ سابلیمیشن نیاز دارید

صرفه جویی

یک زمان هیجان انگیز برای زندگی است! شروع کار شخصی سازی هرگز آسان نبوده است. در حقیقت، چاپ سابلیمیشن رنگ به بسیاری از خالقان، سازندگان و کارآفرینانی مانند خود شما قدرت داده است تا مشاغل پردرآمد تولید و فروش محصولات سفارشی با کیفیت بالا ایجاد کنند. با استفاده از چند قطعه تجهیزات و کمی تلاش، می توانید در کمترین زمان شخصی سازی شخصی خود را داشته باشید.
حالا، بیایید همه چیزهایی را که برای شروع کار سابلیمیشن خود نیاز دارید بررسی کنیم!

شماره 1 – بسته چاپگر سابلیمیشن

اولین (و مهمترین) تجهیزات مورد نیاز شما یک چاپگر سابلیمیشن است. برای اکثر افراد تازه کار، ما چاپگرهای سابلیمیشن Sawgrass SG500 و SG1000 را پیشنهاد می کنیم. سیستم های Sawgrass بصری ترین و کاربرپسندترین چاپگرها برای مبتدیان هستند و شما می توانید در کمترین زمان از جای خود بلند شوید. SG500 و SG1000 هر دو پرینترهای قدرتمند، همه کاره و مقرون به صرفه ای هستند که به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از محصولات مانند چاپ لیوان ، چاپ عکس روی تابلوفرش ، چاپ تی شرت و موارد دیگر را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

چاپگر سابلیمیشن SG400 | تجارت ساحلی

تفاوت اصلی بین SG500 و SG1000 حداکثر اندازه کاغذی است که می توانید روی آن چاپ کنید. SG500 می تواند تا 8.5 “x 14” چاپ کند، که برای اقلام کوچکتر ایده آل است. در مقابل، SG1000 می تواند با سینی بای پس اختیاری تا 11 “x 17” استاندارد یا حداکثر 13 “x 19” چاپ کند. SG1000 شما را قادر می سازد محصولات بیشتری مانند بالش، نشانه و درب را انتخاب کنید. اگر کاربر پیشرفته تری هستید و یا می خواهید حتی موارد بزرگتری را نیز چاپ کنید، گزینه دیگر چاپگر سابلیمیشن Epson F570 است. F570 بزرگترین چاپگر سابلیمیشن رومیزی در بازار است و می تواند تا 24 اینچ رول کاغذ چاپ کند.

شماره 2 – پرس حرارتی

دومین قطعه اصلی تجهیزات برای سرمایه گذاری، پرس حرارتی است (یا اگر تمرکز شخصی سازی شما نوشیدنی است، پرس لیوان حرارتی). در حالی که اتوی خانگی ممکن است برای برخی از کاغذهای انتقال حرارت مناسب باشد، برای دستیابی به چاپ های با کیفیت، زنده و سازگار، پرس حرارت لازم است.
اکنون فشارهای گرمایی زیادی برای انتخاب وجود دارد که هرکدام از آنها دارای ویژگی های مختلفی هستند و شما می توانید به سرعت تحت تأثیر گزینه ها قرار بگیرید. اما وحشت نکنید! توجه اصلی برای مبتدیان اندازه صفحه (یعنی اندازه سطحی که محصولات خود را در آن قرار می دهید) است. یک پرس بزرگتر امکان سفارشی سازی محصولات بزرگتر را برای شما فراهم می کند.

به عنوان یک مبتدی، به ویژه اگر چاپگر Sawgrass SG500 را انتخاب کنید، متوجه خواهید شد که پرس حرارتی Craft 9 “x 12” Craft به شما این امکان را می دهد تا بیشتر آنچه را که قصد ایجاد آن را دارید تولید کنید. اگر می خواهید محصولات بزرگتری با Sawgrass SG1000 یا Epson F570 ایجاد کنید، ما مطبوعات بزرگتری مانند Geo Knight DK20S را پیشنهاد می کنیم.
اگر تمرکز شما روی ظروف آشامیدنی مانند لیوان حرارتی سرامیکی یا بطری آب است، می خواهید در یک لیوان پرس یا اجاق گاز لیوان سرمایه گذاری کنید. ماگ پرس چند منظوره 4 در 1 ما برای شروع مناسب است زیرا می تواند انتخاب زیادی لیوان ، بطری و سایر مواد آشامیدنی را در اندازه های مختلف فشار دهد. با رشد تولید ، ممکن است در نهایت یک اجاق گاز لیوان در نظر بگیرید که گرانتر است اما به شما امکان می دهد چندین چاپ لیوان را همزمان فشار دهید.

شماره 3 – مواد خام سابلیمیشن

بسته چاپگر، دستگاه پرس گرم یا لیوان خود را دریافت کرده اید و اکنون برای شروع سفارشی سازی به برخی محصولات خالی نیاز دارید. نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که فقط محصولاتی که از پلی استر ساخته شده اند یا دارای پوشش پلی استر خاصی هستند می توانند سابلیمیشن شوند. همانطور که گفته شد، تمام هزاران مواد خام این پوشش پلی استر را دارند و آماده هستند که خارج از جعبه سابلیمیشن شوند!

شماره 4 – جوهر و کاغذ

با بسته های چاپگر Sawgrass و Epson، شما یک مجموعه کامل کارتریج جوهر دریافت خواهید کرد، اما نگه داشتن یک مجموعه اضافی از جوهر همیشه مفید است، بنابراین می توانید از سناریوهای استرس زا (مانند اتمام جوهر در وسط سفارش) جلوگیری کنید !) چاپگرهای SG500 و SG1000 هر دو از جوهر Sublijet UHD با ظرفیت استاندارد استفاده می کنند. برای SG1000، کارتریج های با ظرفیت طولانی نیز موجود است که حاوی بیش از دو برابر جوهر است. تا آنجا که کاغذ پیش می رود، برای چاپگرهای Sawgrass SG500 و SG1000، ما کاغذ سابلیمیشن Image Right را توصیه می کنیم که در اندازه های مختلف موجود است. برای Epson F570، ما رول های کاغذی Epson DS را پیشنهاد می کنیم.

شماره 5 – لوازم اضافی

 دستکش و نوار حرارتی یا چسب نسوز
شما موارد ضروری را دریافت کرده اید. اکنون، شما فقط به چند چیز دیگر نیاز دارید تا قبل از شروع کار، کسب و کار سابلیمیشن خود را آماده کنید! 
دستکش انتقال دهید – هنگام استفاده از وسایل گرم، با پوشیدن این دست ها از سوختگی محافظت کنید

نوار حرارتی – این نوار مقاوم در برابر حرارت کاغذ شما را به جای خالی تصحیح می کند تا از تغییر مکان جلوگیری کند ، که می تواند باعث شبح شود و انتقال شما را خراب کند.
چسب اسپری – این نیز باعث می شود کاغذ شما در جای خود محکم شود و برای لباس و پارچه ایده آل است.
ورق های روکش سیلیکونی – این ورق ها برای جلوگیری از خونریزی جوهر سابلیمیشن روی فشار گرما استفاده می شود.
بالش های فومی – این به شما کمک می کند تا لباس ها / پارچه های شما در برابر حرارت مستقیم و شدید فشار حرارت شما محافظت شود. آنها همچنین به از بین بردن خطوط پرس ، که ممکن است در موارد پارچه ای رخ دهد، کمک می کنند.

شماره 6 – کامپیوتر و نرم افزار

آخرین چیزی که برای شروع کار سابلیمیشن خود نیاز دارید کامپیوتر (PC یا Mac) و نرم افزار طراحی است. رایانه شما لازم نیست فوق العاده زیبا باشد. فقط باید بتواند هر کدام از نرم افزارهای طراحی را که استفاده می کنید اجرا کند. نمونه هایی از نرم افزارهای طراحی شاملAdobe Photoshop ، Illustrator ، Corel DRAW و Sawgrass ’CreativeStudio است.

کمتر از گرافیک تمایل دارد؟ نگران نباش چاپگر Sawgrass SG500 یا SG1000 شما با نرم افزار طراحی خاص خود (به صورت رایگان) به نام CreativeStudio همراه است و احتمالاً آسانترین برنامه طراحی روی کره زمین است.

 در واقع، هزاران نفر از افرادی که از نظر گرافیکی باهوش نیستند، هر روز از آن برای تولید محصولات متعالی با کیفیت بالا استفاده می کنند. 

آیا شما آماده شروع کار سابلیمیشن هستید؟

آیا در مورد شروع کار به مشاوره نیاز دارید؟ تیم موفقیت مشتری ما خوشحال است که شما را در مسیر درست قرار داده و به تمام سوالات شما پاسخ می دهد! بگذارید به شما کمک کنیم تا تجارت خود را به روش صحیح رشد دهید – درست از همان ابتدا! برای شروع کار امروز به تیم ما با شماره 09154871379تماس بگیرید.

amedprint ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ روی تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *