منوی دسته بندی

راهنمای خرید لیوانهای قهوه سفارشی و روشهای چاپ لیوان

چاپ لیوان تبلیغاتی

راهنمای خرید لیوانهای قهوه سفارشی و روشهای چاپ لیوان

قهوه به راحتی یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در سراسر جهان است. در واقع، 64٪ آمریکایی ها هر روز حداقل یک فنجان قهوه می نوشند. اما، برای نوشیدن قهوه، باید نوشیدنی قهوه سفارشی نیز از آن بخوریم. البته رایج ترین گزینه لیوان قهوه است.  در این مقاله راهنمای خرید چاپ لیوان سرامیکی و حرارتی برا قهوه معرفی می شود.

راهنمای خرید و چاپ لیوان 

املاک و مستغلات ارزشمند زیادی در یک لیوان وجود دارد که احتمالاً داشتن لوگوی شرکت شما بر روی آن مناسب تر است. چاپ لیوان قهوه سفارشی یک روش لذت بخش برای ارائه یک هدیه مفید به مشتریان آینده است که همیشه یادآوری مثبت کسب و کار شما خواهد بود.

آماری که در این رابطه وجود دارد این ادعا را تأیید می کند. نظرسنجی موسسه تخصصی تبلیغات در سال 2016 نشان داد که مصرف کنندگان 2.5 برابر بیشتر از موارد تبلیغاتی آنلاین یا موبایل فکر مثبت در مورد موارد تبلیغاتی دارند.

85٪ از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که آنها تبلیغ کننده کالاهای تبلیغاتی را به یاد می آورند و دو و نیم زمان بیشتر احتمال دارد که در مورد بازاریابی اینترنتی نظر مثبت نسبت به محصولات تبلیغاتی داشته باشند.

هیچ راهی بهتر برای القا نظرات مثبت از این نیست که طرح آرم خود را بر روی ظرفی که هر روز به مشتریان شما قهوه می دهد ، بزنید. این فقط حس خوبی در تجارت دارد.

با همین حساب، چاپ لیوان های قهوه تبلیغاتی بسیار مفید هستند و می توان آنها را به محیط های مختلفی از جمله خانه، محل کار یا مدرسه برد. این به بهبود آگاهی و شناخت برند برای سالهای آینده کمک می کند. چاپ فنجان های قهوه سفارشی دارای مزایای دیگری نیز هستند که در ادامه بحث خواهیم کرد.

همه به لیوان قهوه نیاز دارند

لیوان های قهوه کاملا برای نوشیدن نوشیدنی های گرم طراحی شده اند. به نظر می رسد این واضح ترین اظهارات قرن باشد ، اما به ندرت به این فکر می کنیم که چگونه طراحی لیوان قهوه برای مدت طولانی دوام آورده است. این فقط یک فنجان خوب با دسته است که به شما امکان می دهد یک نوشیدنی غیرقابل نگهداری داشته باشید.

هیچ کس مخالف دریافت لیوان قهوه به عنوان هدیه نیست. حتی در محیط های غیر تبلیغاتی و غیر تجاری ، چاپ لیوان قهوه راهی عالی برای نشان دادن اینکه به دیگران اهمیت می دهید زیرا همه به لیوان قهوه نیاز دارند.

چاپ لیوان لیزری قهوه سفارشی حکاکی شده البته این واقعیت که همه به یکی از آنها احتیاج دارند. به این معنی است که لیوان های قهوه تبلیغاتی حتما تبلیغات گسترده ای را ارائه می دهند. تقریباً یک اجتناب ناپذیر است که شما هم اکنون لیوان قهوه تبلیغاتی در خانه خود داشته باشید. در حقیقت ، کابینت های آشپزخانه خود را بررسی کنید و تعداد لیوان های قهوه را که دارای مارک تجاری هستند ، بشمارید. ما حدس می زنیم احتمالاً موارد زیادی وجود دارد.

اکنون ، به رابطه خود با آن مارک ها فکر کنید. آیا نظر مطلوبی در مورد آنها دارید؟ از نظر آماری احتمال دارد. آیا نام تجاری و آنچه را که می فروشند تشخیص می دهید؟ همچنین ، از نظر آماری محتمل است.

واقعیت این است که همه به یک فنجان قهوه احتیاج دارند و گرچه لزوماً به فنجان قهوه سفارشی احتیاج ندارند ، اما به درد شما نمی خورد. همچنین ممکن است در طولانی مدت به کسب و کار شما کمک کند تا از محبوبیت و شناخت برند برخوردار شود.

چاپ لیوان قهوه سفارشی را می توانید در هر کجا پیدا کنید

علاوه بر کابینت آشپزخانه ، همچنین احتمال دارد که بیشتر اتاقهای استراحت در محل کار، لیوان قهوه متفاوتی داشته باشند. چه به این دلیل که مردم آنها را از خانه آورده اند و چه به دلیل وجود یک مجموعه دائمی فنجان در دفتر، مردم هنوز هم به طور روزمره این مارک ها را می بینند.

بنابراین منطقی است که شرکت شما به بخشی از مجموعه قابل اعتماد فنجان های قهوه در اتاق های استراحت تبدیل شود. البته چاپ لیوان های قهوه سفارشی را می توان در جاهای دیگر نیز مشاهده کرد. معلمان و اساتید غالباً جام های خود را به مدرسه می آورند و در کلاس جرعه جرعه می نوشند. لیوان ها را می توان در کابینت های آشپزخانه در یک کلیسا یا حتی در محل کار پیدا کرد.

در واقع مکانهایی که ممکن است با یک لیوان قهوه مارک دار با نام و نشان شرکت خود روبرو شوید کمبودی ندارند. باز هم ، فراوانی چاپ لیوان های قهوه به این معنی است که شما مجبور خواهید بود در طول عمر فنجان تعداد زیادی برداشت داشته باشید.

چاپ لیوان قهوه تبلیغاتی لیوان قهوه برای همیشه

این احتمالاً اغراق است ، اما لیوان قهوه واقعاً برای همیشه ماندگار است. با جلوگیری از سقوط ناخوشایند از قفسه بلند در کابینت، بیشتر لیوانهای قهوه شخصی در خانه ها ، اتاقهای شکسته ، محل کار و میز معلمان برای دهه های آینده باقی خواهند ماند.

باز هم بسیار محتمل است که شما لیوان قهوه ای را برای دهه ها مالک شده باشید. حتی بدون اینکه خودتان متوجه آن شوید. این لیوان چاپ شدن نیز احتمالاً خسارت بسیار کمی از خود نشان می دهد. همچنان تحسین برانگیز به هدف خود ادامه می دهد. این واقعاً به این نکته منجر می شود که لیوان حرارتی هم هدیه ای عالی است و هم راهی عالی برای افزایش شناخت برند.

مردم نیز آشنایی را دوست دارند. اینکه بتوانید همان لیوان قهوه چاپ شده را روز به روز ببینید ، لبخندی بر لب خواهد داشت. اگر آرم شما روی آن جام باشد، به طور طبیعی لبخند نیز به لب می آورد.

فضای کافی برای طراحی ها

چاپ فنجان به شما این امکان را می دهد تا اجازه دهید خلاقیت شما شکوفا شود. اگرچه لیوان ها عموماً کوچک هستند. اما فضای کافی برای جلب نظر شما و ایجاد یک طرح واقعاً پر زرق و برق وجود دارد. بسیاری از شرکت ها به سادگی ترجیح می دهند آرم خود را در کنار لیوان قهوه چاپ کنند و آن را روزانه صدا کنند.

اما، در صورت انتخاب مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانید بروید. به عنوان مثال ، می توانید طرحی ایجاد کنید که:

یک محصول خاص را برجسته می کند

یک رویداد را جشن می گیرد (مانند حضور در یک نمایشگاه تجاری)

سالگرد شرکت را گرامی می دارد

شامل شعار یا عنوان شرکت است

با چاپ لیوان سفارشی مدرن با این کار می توانید به هر تعداد مسیر بروید. حتی ممکن است بخواهید مهارت های طراحی گرافیک خود را آزمایش کنید. بدیهی است که شما چیزی را می خواهید که هم چشم نواز باشد و هم به یادماندنی باشد. در بیشتر موارد، یک آرم بسیار خوب عمل می کند. اما سطح لیوان قهوه ، اگرچه خیلی زیاد نیست، اما به شما امکان می دهد از جنبه خلاقیت خود استفاده کنید.

چاپ لیوان های قهوه چند وجهی هستند

لیوان های قهوه علاوه بر نگه داشتن قهوه، در نگهداری تقریباً هر نوشیدنی دیگری تبحر دارند. آب ، شیر ، چای ، آب پرتقال: شما آن را نامگذاری کنید.یک لیوان قهوه می تواند آن را تحمل کند. گرچه این امر، کاملاً واضح است. اما این واقعیت را برجسته می کند که افراد قهوه تنها کسانی نیستند که می توانند از لیوان های قهوه مارک دار بهره مند شوند. اگر واقعاً ماجراجو هستید، حتی می توانید سوپ را از لیوان بخورید.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت ها لیوان قهوه تبلیغاتی خود را با یک تن دیگر از محصولات تبلیغاتی کوچکتر پر می کنند. اصطلاح “کیسه کیسه ای” با یک لیوان قهوه در ذهن ساخته شد. در واقع ، فنجان قهوه ممکن است فقط نوک کوه یخ باشد. شما می توانید تعدادی از محصولات تبلیغاتی مختلف را درون لیوان قرار دهید ، از جمله:

  • توپهای استرس
  • لوازم گلف
  • فندک
  • چراغ قوه های مینیاتوری
  • گوشهای گوش
  • درایوهای فلش USB با اطلاعات مربوط به شرکت شما

لیوان قهوه سفارشی بیش از 1400 برداشت ایجاد می کند. چاپ لیوان قهوه تبلیغاتی واقعاً می تواند هدیه ای باشد که دائماً به شما هدیه می دهد. همچنین اگر چندین هدایای کوچک در دسترس داشته باشید برای شما مناسب است. این معمولاً هدیه ای است که می توانید در یک نمایشگاه تجاری یا کنفرانس پیدا کنید.

لیوان ها اغلب روی میزها به عنوان ظرف انواع لوازم اداری مانند خودکار ، مداد و سایر موارد یافت می شوند. صرف نظر از نحوه استفاده از ماگ، شرکت شما به دلیل آن هنوز در حال دریافت تبلیغات رایگان است. این فنجان ها نیز معمولاً ثابت هستند. به این معنی که تبلیغات رایگان شما برای ماهها یا حتی سالها در جای خود باقی می ماند.

چاپ لیوان

انواع مختلف و سبک های مختلف چاپ لیوان تبلیغاتی

فنجان های قهوه در انواع ، اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارد، به این معنی که شما می توانید بهترین گزینه را برای معروفیت شرکت خود انتخاب کنید. برخی از رایج ترین انواع آن عبارتند از:

چاپ لیوان های قهوه استاندارد

این مواد معمولاً حدود 11 اونس مایع با شکل معمولی فنجان قهوه را در خود نگه می دارند. برخی از ماگ ها دارای طرح های منحنی بیشتری هستند. در حالی که برخی دیگر از آنها سبک های زیبایی کامل یا تمام رنگی ارائه می دهند.

چاپ لیوان های غذاخوری

 اینها کاملا شبیه فنجان قهوه استاندارد هستند با این تفاوت که شکل سهمی کمی در آنها وجود دارد. این فنجان ها به اندازه 10 اونس یا 14 اونس تهیه می شوند.

چاپ لیوان های شیشه ای

همانطور که می توانید تصور کنید ، این لیوان ها به جز بخشی که آرم یا طرح دیگر شما در آن قرار دارد ، قابلیت عبور دارند. بیشتر لیوان های شیشه ای در iPromo مخصوص قهوه طراحی نشده اند و بیشتر مناسب آبجو هستند. چند گزینه ، قهوه محوری است.

لیوان قهوه سفارشی لیوان لیته – بیشتر لیوان های لاته باریک تر و بلندتر از لیوان های قهوه استاندارد هستند و به طور کلی می توانند 16 اونس مایع را در خود نگه دارند. دسته آنها نیز کمی برجسته تر است زیرا هنگام نوشیدن لاته به آن هوای ظرافت اضافی نیاز دارید. لیوان های لاته نیز به دلیل اندازه بزرگتر ممکن است برای نگهداری سایر محصولات تبلیغاتی مناسب تر باشند.

چاپ لیوان های بیسترو

 لیوان های بیسترو نیز کمی بزرگتر از لیوان های قهوه استاندارد هستند و به طور معمول دارای طراحی شیب مشخصی هستند. باز هم، ممکن است این فنجان ها برای “کیسه های سوگ” مناسب تر باشند.

هر یک از این لیوان های مختلف هدیه ای ایده آل برای کارمندان یا مشتریان خواهد بود. همچنین همه آنها به ناچار به خانه ها، دفاتر و دیگر محل کارها راه خواهند یافت.

مردم چاپ روی لیوان های قهوه را دوست دارند

اگر این مقاله به شما چیزی یاد داده است ، باید این باشد که مردم لیوان قهوه را دوست دارند. هیچ کس هدیه لیوان قهوه را انکار نکرده است ، و به همین ترتیب ، آنها سوغاتی تبلیغاتی عالی می سازند.

لیوان های قهوه تبلیغاتی به طور متوسط ​​بیش از 12 ماه نگهداری می شوند بهترین آزمایش این که آیا شما از یک محصول تبلیغاتی برداشت تجاری دارید یا نه ، مفید بودن آن محصول است. همانطور که نشان دادیم ، فنجان های قهوه هم مفید هستند و هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. لیوان قهوه سفارشی مطمئناً درک عمومی شرکت شما را بهبود می بخشد و در عین حال شناخت برند را نیز افزایش می دهد.

اگر در نظر دارید لیوان های قهوه تبلیغاتی را هدیه دهید ، بنابراین در جای مناسب آمده اید. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که لیوان مناسب با طراحی سفارشی مناسب را برای دسترسی به مخاطبان مورد نظر خود دریافت می کنید.

البته ، چون می دانیم که لیوان توسط همه استفاده می شود ، باید در حد r باشد

چاپ حامد ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *