منوی دسته بندی

17 نوع مختلف لیوان و فنجان قهوه برای هر موقعیت

چاپ عکس روی لیوان

17 نوع مختلف لیوان و فنجان قهوه برای هر موقعیت

مطالب نشان می دهد برای هر موقعیتی که می توانید تصور کنید انواع خاصی لیوان قهوه وجود دارد. این که آیا برای گرم نگه داشتن قهوه خود در یک سفر کمپینگ نیاز دارید یا یک لیوان خنک برای کار، مطمئناً گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد. اما هدف خاص آنها تنها چیزی نیست که انواع مختلف لیوان قهوه را از هم متمایز می کند.
آنها را می توان بر اساس مواد، نوع قهوه ای که در خود نگه می دارند، یا به عنوان مثال، تعداد دیوارهای آنها (یک یا دو نفر) طبقه بندی کرد. نیازی به گفتن نیست که هر نوع لیوان هدف خاصی دارد و دارای مجموعه ای از ویژگی های متمایز است.

انواع لیوان قهوه:

اکنون، بیایید نگاهی سریع به انواع مختلف لیوان قهوه بیندازیم. ما آنها را بر اساس مصارف مورد استفاده، مواد طبقه بندی کردیم.
یک فنجان شفاف به عنوان یکی از انواع مختلف لیوان قهوه

1. لیوان کلاسیک

این لیوان ها حدود 8 اونس مایع را در خود جای می دهند و معمولاً از شیشه یا پرسلن ساخته می شوند. اندازه و پایه آنها یکسان است، اما دسته تنها چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند. به عنوان مثال، لیوان های شیشه ای ممکن است دسته بسیار کوچکی داشته باشند که می تواند در دست گرفتن آنها ناخوشایند باشد. در انتخاب مواد دقت کنید. برخی گرما و طعم قهوه را بسیار بهتر از بقیه حفظ می کنند.

2. لیوان مسافرتی

با توجه به تعداد مدل های موجود، انتخاب بهترین لیوان قهوه مسافرتی که مطابق سلیقه شما باشد می تواند مشکل باشد. با این حال، ویژگی های حفظ گرما و مهر و موم محکم مهمترین ویژگی ها هستند. علاوه بر این، باید محصول دیگری را که برای ماشین ظرفشویی آماده است انتخاب کنید.

3. لیوان دیمیتاس

برای روشن شدن همه چیز، دیمیتاس نام دیگری برای فنجان اسپرسو است. اینها نباید تزئین داخلی داشته باشند و حداکثر ظرفیت آنها در 3.4oz باشد. نکته مهم این است که یک فنجان اسپرسو با دیوار ضخیم تر انتخاب کنید تا گرمای مطلوب را حفظ کند.

4. لیوان تامپلر

تامپلرها بهترین ویژگی های لیوان مسافرتی و لیوان های کلاسیک را با هم ترکیب می کنند. آنها شکل یک لیوان کلاسیک را دارند اما معمولاً بسیار بلندتر هستند و به راحتی در جا لیوانی جا می شوند. اگر به یک لیوان/ فنجان نیاز دارید که بتواند گرما را برای مدت طولانی حفظ کند، تامپلریک انتخاب عالی است.

مواد سازنده لیوان

1. سرامیک

لیوان های سرامیکی بسیار عالی هستند زیرا معمولاً طولانی مدت و به طور مساوی گرما را پخش می کنند. به علاوه، تنوع باور نکردنی از سبک ها و اشکال برای انتخاب وجود دارد. علاوه بر این، می توانید یک لیوان سرامیکی را در ماشین ظرفشویی بدون نگرانی قرار دهید.

2. شیشه

لیوان ها/لیوان های شیشه ای مانند سرامیک شیک هستند و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. آنها دارای خواص عالی برای حفظ گرما هستند اما در صورت افتادن مستعد ترک خوردگی و ترک هستند.

3. ظروف سنگی

اگرچه آنقدرها هم محبوب نیست، اما ظروف سنگی با دوام و دارای ظاهر خاصی هستند. علاوه بر این، مواد اجازه می دهد تا تعمیر و نگهداری فوق العاده آسان است. فقط می توانید حلقه قهوه را قبل از شستن این لیوان پاک کنید.

4. فولاد ضد زنگ

معمولاً از فولاد ضد زنگ در لیوان های قهوه مسافرتی استفاده می شود. اینها همچنین دارای یک درپوش هستند که اطمینان حاصل می کند که هیچ نشتی وجود ندارد و گاهی اوقات دسته ای برای راحتی بیشتر وجود دارد.
وقتی در مورد لیوان حرارتی صحبت می کنید، دو سوال بزرگ وجود دارد. چقدر طول می کشد تا قهوه شما داغ شود … و چقدر طول می کشد تا خنک شود تا بتوانید آن را بنوشید؟

5. لیوان چینی

از زمان سلسله مینگ، سفال چینی از نظر ظاهر و کیفیت بی نظیر بوده است. اما با وجود جذابیت و قابلیت جمع آوری، چینی یک نقطه ضعف عمده دارد. نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارد زیرا مواد بسیار شکننده هستند.

6. ملامین

این ماده مصنوعی جنبه های مثبت زیادی دارد. گرما را به خوبی حفظ می کند، فنجان های ملامین آماده برای ماشین ظرفشویی هستند و مقرون به صرفه ترین آنها است. با این حال، نباید فنجان های ملامین را با قهوه خود گرم کنید زیرا ممکن است به مرور زمان به آنها آسیب برساند.
بر اساس آزمایش، لیوان های شیشه ای گرما را برای طولانی ترین زمان حفظ می کنند. لیوان های سرامیکی و استیل به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص می دهند.

عملکرد ویژه

1. بریزید

همانطور که از نامش پیداست ، ماگ حرارتی هایی بریزید که برای این نوع قهوه طراحی شده اند. و بهترین چیز این است که دم کشیدن در خود جام اتفاق می افتد.

2. تازگی

این نوع شامل همه انواع فنجان های عجیب و غریب قهوه است که به صورت آنلاین رواج داشته است. احتمالاً قبلاً لنز دوربین یا فنجان های خود تکان دهنده را دیده اید. هر دو در این دسته قرار می گیرند.

3. دو جداره

از آنجایی که دسته ای وجود ندارد، ماگ های قهوه دو جداره ظاهری براق دارند، اما برای نگه داشتن آنها خیلی داغ نمی شوند. اگر یک فنجان شفاف دو جداره را انتخاب کنید، یک توهم نوری جالب از قهوه در داخل شناور است.

4. پرنعمت

لیوان های قهوه ای که در دهه 1950 یا قبل از آن ساخته شده اند در رده پرنعمت تعلق دارند. اینها قابل جمع آوری هستند و می توانند بسیار زیبا به نظر برسند، اما مراقب شکستگی های کوچک باشید و مطمئن شوید که مواد برای استفاده ایمن هستند.

5. فنجان + سینی میان وعده

سینی میان وعده بسیار بزرگتر از نعلبکی معمولی فنجان قهوه است. از طرفی، شما فقط به یک دست نیاز دارید تا هم میان وعده و هم قهوه را نگه دارید. با این حال، این ترکیب های قهوه و تنقلات در محدوده قیمت بالاتری قرار دارند.

6. روکش طلا

فنجانی می خواهید که شایسته حق امتیاز باشد؟ اگر چنین است، یک ست با روکش طلا یک امر ضروری است. این نوع ماگ ها نسبتاً بادوام هستند، اما شما باید آنها را با دست بشویید تا آبکاری دست نخورده باقی بماند.

7. لیوان های شخصی شده

هیچ چیزی مانند لیوان سفارشی که دارای طراحی منحصر به فرد است و تجربه نوشیدن قهوه شما را خاص می کند، وجود ندارد. امروزه می توانید تقریبا هر لیوان یا فنجان را صرف نظر از جنس یا نوع آن سفارشی کنید.

نتیجه گیری

علاوه بر انواع این مقاله، چاپ عکس روی لیوان های حرارتی یا جادویی نیز وجود دارد که معمولاً در دنیای سریع امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. این لیوان های زیبای حرارتی در حالت عادی مشکی بوده و بعد از ریختن مایعات داغ داخل آنها عکس ظاهر می شود که بسیار مناسب هدایای خاص مانند تولد، سالگرد ازدواج و… می باشد. یکی دیگر از لیوان های پرمصرف لیوان های یکبار مصرف هستند. آیا می دانید 70 درصد فنجان های فوم یکبار مصرف در جهان از یک شرکت تهیه می شود؟ شرکت Dart Container Corporation رهبر بلامنازع صنعت یکبار مصرف است.
اگر اغلب در سفر هستید فنجان های یکبار مصرف ممکن است گزینه خوبی باشد، اما لزوماً سازگار با محیط زیست نیستند. اگر در مورد لذت بردن از قهوه و مراقبت از محیط زیست جدی هستید، یکی از لیوان های دائمی و قابل استفاده مجدد از این مقاله راه حل بهتری است. ما همچنین بهترین لیوان های قهوه را بررسی کردیم تا به شما کمک کند انتخاب های خود را محدود کنید.


hamedprint ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ روی تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید

 


"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *