منوی دسته بندی

اشتباهات رایج هنگام استفاده از چاپ سابلیمیشن

چاپ لیوان با پرس حرارتی

اشتباهات رایج هنگام استفاده از چاپ سابلیمیشن

بسیاری از کاربران با سابلیمیشن موفقیت بزرگی کسب کرده اند. آنها هر بار به نتایج ثابت رسیده اند. تصاویر روشن، زنده و متناسب با رنگهای مورد نظرشان است. چند کاربر با تصاویر چاپ شده خود مشکل داشته اند و در اینجا برخی از رایج ترین اشتباهات هنگام استفاده از سابلیمیشن وجود دارد. ما عمداً اشتباهات تکراری را آورده ایم تا بتوانید با نتایج ما مقایسه کنید!

اشتباهات رایج چاپ سابلیمیشن

نازل مشکلات را بررسی کنید

اگر رنگ تصویر شما تیره است. به عنوان مثال، اگر تصویر شما دارای رنگ قرمز یا رنگ دیگری است، این احتمال زیاد وجود دارد که نازل های شما به درستی در چاپگر سابلیمیشن شما شلیک نمی کنند.

در ابتدای روز، من همیشه قبل از شروع کار، چک نازل را چاپ می کنم، زیرا این اطمینان حاصل می کند که همه نازل ها شلیک می شوند. ما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از مسدود شدن تقریباً هر روز چک نازل انجام دهید. مشکلات نازل جزو رایج ترین اشتباهات چاپ سابلیمیشن می باشد.

مقایسه چاپ نازل

اگر تصویر چاپ شده به هیچ یک از رنگ های اصلی شبیه نبود رفع این مشکل بسیار ساده است. اگر بررسی نازل شما کامل نیست، فقط سر نازل خود را از طریق درایور چاپگر OEM یا از طریق درایور پاور که بارگیری کرده اید تمیز کنید. و سپس، یک بررسی نازل دیگر انجام دهید. بعضی اوقات ممکن است برای پاک شدن مسدود شدن بیش از یک سر تمیز باشد.

بررسی کنید که از کاغذ سابلیمیشن استفاده می کنید.

چاپ سابلیمیشن نیاز به کاغذ سابلیمیشن مخصوص دارد که جوهرهای سابلیمیشن به هنگام گرم شدن به درستی آزاد شوند. به راحتی می توان کاغذ سابلیمیشن را با کاغذ معمولی اشتباه گرفت زیرا هر دو سفید هستند و بسیار شبیه به یکدیگر هستند. اکثر کاغذهای سابلیمیشن استاندارد فقط در یک طرف پوشش داده می شوند (با این حال برخی از آنها در هر دو طرف پوشش داده می شوند). می توانید دو طرف مقاله را مقایسه کنید تا کاغذ سابلیمیشن و کاغذ ساده را از هم جدا کنید. طرف روکش دار معمولاً روشن تر از ضلع بدون روکش است. با کاغذهای ساده، روشنایی هر دو طرف یکسان خواهد بود.

در اینجا تصویری از یک لیوان حرارتی یا جادویی است که با کاغذ سابلیمیشن چاپ شده است.

چاپ لیوان حرارتی
چاپ عکس روی ماگ حرارتی

چاپ در سمت اشتباه کاغذ

ممکن است در سمت اشتباه کاغذ چاپ کنید. همانطور که در بالا گفته شد، طرف روکش شده کاغذ سابلیمیشن روشن تر از ضلع بدون روکش است. بنابراین حتماً در سمت روشن تر چاپ کنید. اگر در سمت اشتباه کاغذ چاپ می کنید، همان نتیجه ای را می گیرید که از کاغذ ساده استفاده می کنید.

دستورالعمل های مربوط به محصول خود را دنبال کنید

بیشتر موارد خام قابل چاپ با دستورالعمل های خاص خود ارائه می شوند. لطفاً آنها را با دقت دنبال کنید. هر نوع محصول خام ممکن است یک سری دستورالعمل متفاوت داشته باشد. اگر مطمئن نیستید، لطفاً دستورالعمل ها را با فروشنده خود تأیید کنید.

استفاده از جوهرهای اشتباه

اگر به طور تصادفی جوهرهای OEM همراه چاپگر خود را به جای جوهر سابلیمیشن نصب کرده باشید، این همان چیزی است که بدست خواهید آورد.

سابلیمیشن روشی است که به راحتی می توان روی لایه های مختلف از جمله لباس 100٪ پلی استر، لیوان سرامیک، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب و غیره چاپ کرد. اما برای دستیابی به نتایج سازگار باید دستورالعمل ها را دقیق دنبال کرد. همچنین تنظیم چاپگر سابلیمیشن صحیح است.

چاپ حامد ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین خدمات آنلاین شامل:

چاپ لیوان حرارتی ، تی شرت، لیوان سرامیک، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب ، کوسن ، پازل، قاب کریستال

و… در مشهد با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *