منوی دسته بندی

آموزش تصعید یا سابلیمیشن

چاپ لیوان حرارتی

آموزش تصعید یا سابلیمیشن

از بازدید شما از چاپ حامد متشکریم، بگذارید در مورد آموزش سابلیمیشن صحبت کنیم! سفارشی سازی و شخصی سازی محصولاتی مانند چاپ لیوان حرارتی ، تی شرت، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب ، کوسن ، پازل، قاب کریستال و… به سرعت به یک صنعت محبوب و سودآور تبدیل شده است. تصعید راهی آسان و مقرون به صرفه برای افزودن شخصی سازی محصول به عنوان بخشی از تجارت شماست.

اگر هرگز در مورد سابلیمیشن نشنیده اید، بیایید نگاهی به آموزش سابلیمیشن (تصعید) داشته باشیم. تعریف فنی سابلیمیشن تغییر ذره ای جامد به طور مستقیم به حالت گازی است. در مورد سابلیمیشن رنگ، جوهر سابلیمیشن ویژه طراحی شده از حالت جامد یک تصویر چاپ دیجیتالی تبدیل می شود.

هنگامی که با فشار و حرارت برای مدت زمان مشخصی با فشار گرما اعمال می شود، به حالت گاز تبدیل می شود. اجازه می دهد تا جوهر برای نفوذ به منافذ بستر سرامیک، فلز، شیشه یا پلی استر که در حال انتقال به آن هستید. هنگامی که جوهر سابلیمیشن به منافذ بستر نفوذ کرد، سپس جامد می شود تا تصویری دائمی از کالای هدایای تبلیغاتی یا لباس شما ایجاد کند.

چاپ ماگ حرارتی

آموزش سابلیمیشن 

این با چاپ جوهر افشان یا تونر لیزری متفاوت است. از این نظر که این فناوری های جوهر چاپگر و تونر استاندارد توانایی رفتن به حالت گاز را ندارند و فقط به شکل جامد یا مایع محدود می شوند. فناوری سابلیمیشن رنگ پیچیده به نظر می رسد اما روند کار در واقع بسیار ساده است. برای شروع به موارد زیر احتیاج دارید: چاپگر سابلیمیشن تعیین شده، جوهر سابلیمیشن ، کاغذ سابلیمیشن، مواد خام و فشار حرارتی مناسب برای سابلیمیشن که با آن کار می کنید.

چاپگرهای سابلیمیشن

ابتدا اجازه دهید در مورد چاپگرهای سابلیمیشن صحبت کنیم. چاپگر سابلیمیشن در اصل یک چاپگر جوهر افشان استاندارد است. با این حال، به جای نصب کارتریج های جوهر افشان استاندارد در چاپگر، کارتریج های جوهر سابلیمیشن به جای آن نصب می شوند. عواملی که باید هنگام انتخاب راه حل مناسب چاپگر سابلیمیشن برای خود در نظر بگیرید.

چاپ عکس روی کاغذ سابلیمیشن

نگهداری

اولین عاملی که باید در نظر بگیرید نگهداری است. ما توصیه می کنیم چاپگرهای سابلیمیشن حداقل هفته ای یک بار چاپ شوند تا جوهرها در مسیر جوهر چاپگر جریان داشته باشند و از خشک شدن سر چاپ جلوگیری کنند. اگر تجربه خشک شدن سر چاپگر را دارید، با رفع تمیز کردن سریع چاپ سر و چرخه شستشو، این کار اغلب برطرف می شود. Heat Press Nation راه حل های چاپگر سابلیمیشن برند Sawgrass را برای تجربه قابل اطمینان تر چاپ سابلیمیشن پیشنهاد می کند. پرینترهای مارک Sawgrass به دلیل داشتن سیستم جوهر مبتنی بر ژل، معمولاً بدون تعمیر و نگهداری در نظر گرفته می شوند، در مقایسه با محلول های آب پایه چاپگرهای سابلیمیشن بر اساس Epson. چاپگرهای Sawgrass همچنین از هد چاپ بزرگتر برای قرار دادن جوهرهای مبتنی بر ژل و در نتیجه محلول کمتر حساس به خشک شدن استفاده می کنند.

چاپ لیوان تبلیغاتی

الزامات اندازه چاپ

عامل بعدی که باید در نظر گرفت اندازه چاپی است که برای چاپ به چاپگر سابلیمیشن خود احتیاج دارید. چاپگرهای سابلیمیشن در راه حلهای دسکتاپ برای چاپ در اندازه های مختلف تا سایز A3 در دسترس هستند. چاپگرهای سابلیمیشن با اندازه بزرگ در قالب رول کاغذ سابلیمیشن چاپ می کنند و قادر به چاپ در عرض رول 24″ هستند ، 36 “، 42” ، 44 “، 64” و 104 “. برای تعیین اندازه چاپ سابلیمیشن مورد نیاز، می خواهید اندازه خالی سابلیمیشن را که قرار است به آن منتقل کنید، اندازه تصویر شما در نظر بگیرید.

قصد انتقال به سطح خالی سابلیمیشن و همچنین اندازه فشار حرارتی را دارید. اگر به عنوان مثال می خواهید لیوان ها را چاپ کنید، اندازه استاندارد 21 در 9.5 سانتی متر برای این برنامه کاملاً مناسب است. در پایان، برای تعیین مشخصات هر چاپگر نگاه کنید از چاپگر با قابلیت اندازه مورد نظر شما.

اگر چاپهای سابلیمیشن شده شما نیاز به چاپهایی با فرمت بزرگتر از اندازه استاندارد دارند ، توصیه می کنیم راه حلهای چاپ سابلیمیشن مبتنی بر Epson را جستجو کنید. راه حل های چاپگر مارک Epson به دلیل ارزش بسیار خوبی که ارائه می دهند، به ویژه برای چاپ با قالب بزرگتر، محبوب هستند.

میزان چاپ

گذشته از در نظر گرفتن نیازهای تعمیر و نگهداری و اندازه مورد نیاز برای راه حل چاپگر سابلیمیشن، ما شما را تشویق می کنیم که الزامات مربوط به میزان چاپ خود را نیز جستجو کنید. برخی از مدل های چاپگر فقط در حالی که کارتریج های جوهر را دارند. این مدل ها می توانند کارتریج های جوهر را در خود جای دهند. سیستم جوهر انبوه Sawgrass دارای قابلیت اتصال سریع آنهاست. که یک سیستم تغذیه خارجی است که در مجاورت چاپگر شما قرار دارد. داخل کیت اتصال سریع کیسه های فله ای وجود دارد. این کیت حاوی 110 میلی لیتر جوهر سابلیمیشن در هر کیسه ای است که در صورت نیاز به چاپگر وارد می شود. درست مانند اکثر کالاهای خریداری شده به صورت عمده، هزینه هر میلی لیتر جوهر در مقایسه با هزینه هر میلی لیتر به صورت کارتریج به طور قابل توجهی کمتر است.

اگر یک کار سابلیمیشن با حجم بالا انجام می دهید، ممکن است بخواهید سیستم جوهر فله را با کیسه های جوهر فله برای چاپ طولانی، بدون وقفه و کمتر برای هر تصویر در نظر بگیرید. اگر به دنبال راه اندازی آسان هستید و یا یک کسب و کار متعالی سازی فصلی با حجم کم یا فصلی انجام می دهید، سیستم کارتریج برای شما مناسب تر است.

مواد خام سابلیمیشن

اکنون که ما در مورد چاپگر سابلیمیشن و راه حل های جوهر صحبت کردیم. بیایید در مورد خلأهای مختلف سابلیمیشن که در دسترس شما است صحبت کنیم. مواد خام سابلیمیشن به عنوان محصولات تبلیغاتی پلاستیکی سرامیکی، فلزی، شیشه ای و مقاوم در برابر حرارت که مخصوصاً در پوشش پلیمری پوشش داده شده اند، موجود است. دلیل این امر این است که وقتی در دمای بالا قرار می گیرید، منافذ داخل پلیمر باز می شوند. منافذ باز اجازه می دهند جوهر در حالت گازی قرار بگیرد. نمونه هایی از جای خالی تعالی عبارتند از: چاپ لیوان حرارتی ، تی شرت، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب ، کوسن ، پازل، قاب کریستال و …. سابلیمیشن همچنین در موارد 100٪ پارچه پلی استر مورد استفاده عامه است. نمونه هایی از آن تی شرت های پلی استر، سویشرت، جوراب، بالشتک های پلی استر و کیف است.

لوازم سابلیمیشن

حالا بیایید در مورد لوازم سابلیمیشن بحث کنیم. اولین موردی که شما نیاز دارید کاغذ سابلیمیشن است. ما دارای کاغذهای سابلیمیشن برند TexPrint هستیم. کاغذ سابلیمیشن TexPrint بزرگترین فروش کاغذ رومیزی در جهان است. این کاغذ با کیفیت بالا است که تعریف عالی و وفاداری به رنگ و همچنین بازده انتقال رنگ بسیار بالا را ارائه می دهد.

اگر چاپ های سابلیمیشن شده شما نیاز به چاپ هایی با فرمت بزرگتر از اندازه استاندارد 8.5 “x11” و 8.5 “x14” دارند، توصیه می کنیم راه حلهای چاپ سابلیمیشن مبتنی بر Epson را جستجو کنید. راه حل های چاپگر مارک Epson به دلیل ارزش بسیار خوبی که ارائه می دهند، به ویژه برای چاپ با قالب بزرگتر، محبوب هستند.

چاپ لیوان

میزان چاپ

گذشته از در نظر گرفتن نیازهای تعمیر و نگهداری و اندازه مورد نیاز برای راه حل چاپگر سابلیمیشن، ما شما را تشویق می کنیم که الزامات مربوط به میزان چاپ خود را نیز جستجو کنید. برخی از مدل های چاپگر فقط در حالی که کارتریج های جوهر را دارند می توانند کارتریج های جوهر را در خود جای دهند. سیستم جوهر انبوه Sawgrass دارای قابلیت اتصال سریع آنهاست که یک سیستم تغذیه خارجی است که در مجاورت چاپگر شما قرار دارد. داخل کیت اتصال سریع کیسه های فله ای وجود دارد که حاوی 110 میلی لیتر جوهر سابلیمیشن در هر کیسه ای است که در صورت نیاز به چاپگر وارد می شود.

درست مانند اکثر کالاهای خریداری شده به صورت عمده، هزینه هر میلی لیتر جوهر در مقایسه با هزینه هر میلی لیتر به صورت کارتریج به طور قابل توجهی کمتر است. اگر یک کار سابلیمیشن با حجم بالا انجام می دهید، ممکن است بخواهید سیستم جوهر فله را با کیسه های جوهر فله برای چاپ طولانی، بدون وقفه و کمتر برای هر تصویر در نظر بگیرید. اگر به دنبال راه اندازی آسان هستید و یا یک کسب و کار متعالی سازی فصلی با حجم کم یا فصلی انجام می دهید، سیستم کارتریج برای شما مناسب تر است.

مواد خام سابلیمیشن

اکنون که ما در مورد چاپگر سابلیمیشن و راه حل های جوهر صحبت کردیم، بیایید در مورد خلأهای مختلف سابلیمیشن که در دسترس شما است صحبت کنیم. مواد خام سابلیمیشن به عنوان محصولات تبلیغاتی پلاستیکی سرامیکی، فلزی ، شیشه ای و مقاوم در برابر حرارت که مخصوصاً در پوشش پلیمری پوشش داده شده اند، موجود است. دلیل این امر این است که وقتی در دمای بالا قرار می گیرید، منافذ داخل پلیمر باز می شوند و اجازه می دهند جوهر در حالت گازی قرار بگیرد. نمونه هایی از جای خالی تعالی عبارتند از:چاپ لیوان حرارتی ، تی شرت، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب ، کوسن ، پازل، قاب کریستال و…. سابلیمیشن همچنین در موارد 100٪ پارچه پلی استر مورد استفاده عامه است. نمونه هایی از آن تی شرت های پلی استر، سویشرت، جوراب، بالشتک های پلی استر و کیف است.

لوازم سابلیمیشن

حالا بیایید در مورد لوازم سابلیمیشن بحث کنیم. اولین موردی که شما نیاز دارید کاغذ سابلیمیشن است. ما دارای کاغذهای سابلیمیشن برند TexPrint هستیم. کاغذ سابلیمیشن TexPrint بزرگترین فروش کاغذ رومیزی در جهان است. این کاغذ با کیفیت بالا است که تعریف عالی و وفاداری به رنگ و همچنین بازده انتقال رنگ بسیار بالا را ارائه می دهد.

چسب نسوز

مورد بعدی که به آن نیاز خواهید داشت نوار نسوز سابلیمیشن یا چسب اسپری برای سابلیمیشن است. نوار سابلیمیشن نواری با فرمولاسیون خاص است که وقتی گرما به آن وارد می شود ذوب نمی شود و پسماند باقی نمی ماند. این امر به ویژه برای بسترهای سخت مانند محصولات سابلیمیشن سرامیک، فلز و پلاستیک مناسب است.

از طرف دیگر اسپری روی چسب مناسب بیشتر برای لایه های نرم شما مانند پارچه های پلی استر است. اسپری روی چسب ممکن است لازم باشد یا نباشد. با این حال، اگر متوجه شدید که زیراندازهای پارچه ای شما دچار شبح یا تیرگی ناشی از حرکت کاغذ سابلیمیشن بر روی بستر می شوند، اسپری روی چسب به رفع این مشکل کمک می کند. برای زیراندازهای پارچه ای شما، کاغذ روغنی را نیز توصیه می کنیم. از کاغذ پوستی در زیر و زیر لایه شما استفاده می شود تا از لک شدن فشار حرارتی برای نیاز به سابلیمیشن لبه تا لبه محافظت کند.

در مورد فرآیند سابلیمیشن جای بحث زیادی وجود دارد و ما دوست داریم در ساخت چاپ سابلیمیشن به بخشی پایدار و سودآور از تجارت شما کمک کنیم. اگر در مورد روند سابلیمیشن یا انتقال گرما به طور کلی سوالی دارید، لطفاً با کارشناسان ما از طریق شماره 0989154871379 تماس بگیرید. از اینکه امروز به ما ملحق شدید کمال تشکر را داریم.

چاپ حامد ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین خدمات آنلاین شامل:

چاپ لیوان حرارتی ، تی شرت، سنگ، ساعت ، تابلوفرش، بشقاب ، کوسن ، پازل، قاب کریستال

و… در مشهد با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *