منوی دسته بندی

سابلیمیشن بر روی قاب عکس کریستال: اصولی که باید بدانید

چاپ قاب عکس کریستال

سابلیمیشن بر روی قاب عکس کریستال: اصولی که باید بدانید

دانلود PDF

استفاده از قاب عکس کریستال به عنوان وسایل دکور بدون شک یکی از زیباترین و شکننده ترین ابزار چاپ عکس می باشد. زیبایی این وسایل دکوراسیون به خانه شما چشم انداز بی نظیری می بخشد. هنر چاپ روی کریستال یکی از زیباترین و جذاب ترین قاب عکس های موجود می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قاب کریستال به عنوان یکی از هدایای نفیس به مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار گرفته و می توانید آن را در تولد یا میهمانی ها به عزیزانتان تقدیم کنید.
در این مقاله، ما جزئیاتی را که برای شروع تجارت سابلیمیشن کریستال لازم می باشد را ارائه می دهیم.

مواد مورد نیاز شما:

سابلیمیشن روی شیشه یک کار پرخطر است. شما باید هر مرحله ای را که انجام می دهید با دقت زیر نظر داشته باشید وگرنه در نهایت با کیفیت بد یا شکستن شیشه مواجه خواهید شد. بیایید نگاهی به موادی که برای تصحیح روی شیشه یا کریستال نیاز دارید بیندازیم.

چاپگر سابلیمیشن:

این اولین نیاز شما برای سابلیمیشن است. یک چاپگر سابلیمیشن تهیه کنید که بتواند هم در تنظیمات مناسب و هم برعکس چاپ کند. همچنین، مطمئن شوید که چاپگر چاپهای با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

جوهرها و کاغذ سابلیمیشن:

سابلیمیشن روی شیشه به جوهر و کاغذ سابلیمیشن با کیفیت بالا نیاز دارد. برای اطمینان از سازگاری و کیفیت کامل، باید از مارک مشابه جوهر استفاده کنید.

قاب کریستال:

هنگام خرید قاب کریستال، باید از شیشه ای مقاوم با زمینه سفید مات استفاده کنید تا از کیفیت بازتاب خوب اطمینان حاصل کنید.

دستگاه پرس حرارتی برای شیشه:

شیشه سابلیمیشن مانند سایر محصولات سابلیمیشن کننده نیست. شما به یک پرس حرارتی نیاز دارید که یا مخصوص سابلیمیشن شیشه ای ساخته شده است و یا از هر پرس حرارتی با احتیاط بیشتر استفاده کنید.

فرایند سابلیمیشن قاب عکس کریستال:

اجرای چاپ کامل روی شیشه کار ساده ای نیست زیرا شیشه یک آیتم شکننده است و شما باید در هنگام سابلیمیشن نهایت دقت را به خرج دهید. اینها مراحلی است که برای اجرای کامل چاپ قاب عکس کریستال باید دنبال کنید.

مرحله 1:

ابتدا طرح را روی کامپیوتر با یک نرم افزار طراحی مانند فتوشاپ یا کورل با ابعاد مورد نیاز طراحی نمایید. طرح خود را روی کاغذ سابلیمیشن چاپ کنید. مطمئن شوید که با پیکربندی تصویر واقعی چاپ شده باشد و برعکس چاپ نشده باشد.

مرحله 2:

پس از چاپ، کاغذ چاپ شده را با دقت روی کریستال خالی چسبانده و روی یک ورقه تفلون در پرس حرارتی قرار دهید تا در برابر هرگونه سایش و پارگی محافظت شود.

مرحله 3:

بعد از اینکه صفحه کریستال را با موفقیت تنظیم کردید، یک ورقه تفلون نازک دیگر روی دستگاه قرار دهید و آن را با حرارت 400 درجه فارنهایت به مدت حدود 3 دقیقه و نیم فشار دهید.

 

مرحله 4:

پس از اتمام پرس حرارتی، ورق تفلون بالا را بردارید و بگذارید تا در دمای اتاق خنک شود و سپس کاغذ سابلیمیشن را بردارید.
پس از برداشتن کاغذ، یک کپی زیبا از طرح خود را روی شیشه خواهید داشت.

دفتر فنی حامد ارائه دهنده خدمات آنلاین:

چاپ لیوان . چاپ تیشرت . چاپ سنگ . چاپ پازل . چاپ کوسن . چاپ ساعت . چاپ کریستال . چاپ تابلو فرش . چاپ بشقاب 

ساخت انواع مهر ژلاتینی، چندرنگ، برنجی، دسته اتومات  ؛ طراحی و چاپ انواع بنر، کارت ویزیت، تراکت، کاتالوگ، بروشور و… و تایپ و ترجمه تخصصی متون 

و… را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  در مشهد برای شما عزیزان فراهم آورده است. میتوانید سفارشات آنلاین خود را برای ما ارسال نموده تا درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *