منوی دسته بندی

طراحی تراکت

طراحی و چاپ تراکت

طراحی تراکت حرفه ای یکی از بهترین ابزار تبلیغاتی برای کسب و کارها می باشد. با داشتن یک تراکت مناسب به راحتی می توانید مخاطبین خود خود را جذب کرده و تاثیر آن را در کسب درآمد خود مشاهده کنید. تراکت یکی از مقرون به صرفه ترین ابزار تبلیغاتی در دنیای امروز می باشد. با استفاده از تراکت به راحتی میتوانید در حجم وسیعی از سطح شهر به تبلیغات کالا و خدمات خود بپردازید. طراحان ارشد ما زیباترین و به روز ترین طراحی های تراکت را در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارائه خواهند داد. شما می توایند با ارسال متن خود اقدام به سفارش آنلاین طراحی تراکت نمایید.

طراحی تراکت

200,000

طراحی تراکت یک رو
  • 1 اتود (طرح)
  • 2 بار ویرایش
  • مدت زمان تحویل طرح اولیه 4 روز کاری
ثبت سفارش

300,000

طراحی تراکت دو رو
  • 1 اتود (طرح)
  • 3 بار ویرایش
  • مدت زمان تحویل طرح اولیه 7 روز کاری
ثبت سفارش

600,000

طراحی تراکت - پلان ویژه
  • 3اتود (طرح)
  • بدون محدودیت
  • مدت زمان تحویل طرح اولیه 10 روز کاری
ثبت سفارش

مزایای استفاده از تراکت

در ادامه به چند مورد از مزایای تراکت آنلاین و آفلاین می پردازیم.

هدف قراردادن مخاطبان اصلی

با استفاده از توزیع تراکت در محدوده مورد نظر خود می توانید به راحتی به مشتریان واقعی خود دسترسی داشته باشید. مخاطبان خاص خود را هدف قرارداده و به تبلیغات کالا و محصولات خود بپردازید.

خلاقانه بودن

 تراکت حرفه ای می تواند یک روشی خلاقانه بوده و  مخاطب را به خود جذب نماید. طراحی تراکت خود را به طراحان ارشد ما بگذارید و از این تجربه لذت بخش استفاده نماید. خلاقیت نه تنها در طراحی تراکت بلکه در تمامی موارد آن  نیز می تواند نمود پیدا کند.

ملموس بودن

دیگر مزیت تراکت ملموس بودن و قابل مشاهده بودن آن  است. اگر مخاطب تراکت را دریافت کرد و آن را نگه داشت نصف راه را طی کرده اید. 

اطلاع رسانی سریع و راحت

با استفاده از تراکت  می توانید محتوای بیشتری نسبت به بنر و کارت ویزیت را به مخاطب اطلاع رسانی کنید. هر اطلاعاتی که لازم دارید را  میتوانید در تراکت وارد نمایید. آدرس سایت، تلفن، آدرس، شبکه های اجتماعی، خلاصه محصولات و خدمات را می توان در تراکت جمع آوری کرد.

امکان پخش در یک بخش جغرافیایی و منطقه

شما با استفاده از پخش تراکت می توانید بگویید که دقیقا به دست چه کسانی برسد. می توانید یک بخش خاص و یا منطقه ویژه ای را تحت پوشش قرار دهید. که مخاطب شما دقیقا هدف قرار گرفته باشد.

مقرون به صرفه

قیمت مناسب تراکت نسبت به دیگر روش های تبلیغات آن را از بسیار پر استفاده قرار داده است. و با کمترین هزینه می توانید اقدام به طراحی و چاپ تراکت مورد نظر خود نموده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *